Соц сети

Як зробити пост в інстаграме з комп’ютера

Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
Як зробити пост в інстаграме з комп’ютера

Але існують інші варіанти, які можуть допомогти вам, незалежно від того, чи використовуєте ви його для маркетингу в соціальних мережах або приватно діліться фотографіями з друзями та родиною.

Слід зазначити дві речі:

 1. Instagram дуже сильно заохочує користувачів завантажувати зображення зі своїх мобільних пристроїв. Іноді буває так, що акаунти блокуються при завантаженні з інших джерел. Тому, якщо ви вирішите використовувати Uplet, варто робити це з певною обережністю.
 2. Для взаємодії з Instagram і публікацією в ваш профіль деякі з цих додатків і служб вимагають введення ваших даних для входу. Ви повинні бути обережні, перш ніж передавати дані для входу в сторонні служби.

Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
Instagram в першу чергу був створений як мобільний додаток


ЦIКАВI НОВИНИ:

Зміст

 • Flume для Mac
  • Відео — Про програму Flume
 • Через веб-браузер
 • Uplet
  • Відео — Uplet
 • Deskgram


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Flume для Mac

На замітку! Flume — повнофункціональний клієнт Instagram. Він доступний тільки на Mac. Є безкоштовна версія з основними функціями, але якщо ви хочете завантажувати фотографії або відео безпосередньо з вашого комп’ютера або керувати кількома обліковими записами, вам потрібно буде заплатити оновлення до Flume Pro.

Він має простий інтерфейс в стилі Mac. Він підтримує галереї, включає фільтри (при використанні версії Pro), дозволяє управляти діями в ваш профіль і управляти профілем. Він не включає планування.

Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
Flume — це повнофункціональний клієнт Instagram

Flume спочатку був доступний в Mac App Store, але Apple вилучила його з магазину на початку 2017 року, можливо, через порушення умов використання Instagram. Проте люди продовжують користуватися цією програмою, видаливши останнє оновлення.

Відео — Про програму Flume

Через веб-браузер

Зазвичай, коли ви відкриваєте сайт Instagram в веб-браузері вашого робочого столу, ви отримуєте усічену версію сайту. Це дозволяє вам коментувати фотографії, але не дозволяє публікувати нові фотографії.

У кількох нових браузерів є функція, яка обманює сайт, змушуючи його думати, що ви звертаєтеся до нього за допомогою мобільного пристрою. Функція публікації стає доступною.

Дізнайтеся в подробицях, як легко видалити публікацію в instagram, в статті — «Як видалити публікацію в Instagram з комп’ютера».

 1. Крок 1. Коли ви увійшли до свого облікового запису через веб-сайт в браузері комп’ютера, ви можете переглядати фотографії і навіть коментувати їх. Виглядає це приблизно ось так:
  Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
  Сторінка інстаграм через комп’ютер
 2. Крок 2. Відкрийте панель «Інструменти розробника». Залежно від розташування екрану і браузера він може з’явитися на окремій вкладці або може перебувати в нижній частині активної вкладки. Ви побачите багато коду, меню і вкладки. Для цього ви можете сміливо ігнорувати майже все. Подивіться на маленький значок в лівому верхньому кутку, який показує телефон і планшет.
  Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
  Як відкрити «Інструменти розробника»
 3. Крок 3. Натисніть на кнопку, яка вказана на скріншоті нижче. Тепер вікно браузера перетворюється в розміри конкретного смартфона або планшета.
  Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
  Місцезнаходження потрібної кнопки
 4. Крок 4. Ви можете змінити формат в спадному меню, хоча насправді не має значення, який пристрій ви «використовуєте тут», якщо це стандартне мобільний пристрій. Тепер він виглядає так само, як мобільний додаток. І, що важливо, тепер ви можете побачити значок камери. Таким чином, ви можете використовувати його так само, як мобільний додаток, — використовуйте значок камери, щоб створити нове повідомлення, переглядаючи нову фотографію і завантажуючи її.
  Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
  Зміна формату в спадному меню
 5. Крок 5. Виберіть фотографію. Завантажте як зазвичай, ви можете додати підпис і навіть вказати геолокацію.
 6. Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
  Публікація нового запису

Фотографія завантажиться в лічені секунди і відіб’ється у вашому профілі.

Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
Відображення нової фотографії

На замітку! Переваги цього методу полягають в тому, що він безкоштовний і не вимагає установки стороннього додатка або плагіна. Але є і недоліки — не всі функції Instagram доступні через веб-сайт. Прикладами функцій, недоступних цього методу, є фільтри і публікація кількох фото одним постом.

Uplet

Uplet — один з найпростіших варіантів, якщо ви використовуєте Mac. Це платне додаток сторонніх виробників, доступне в магазині Mac App Store.

Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
Додаток Uplet для завантаження фотографій

Він вкрай простий у використанні. Все, що вам потрібно буде зробити, так це перетягнути фотографії на панель програми, заповнити інші поля і натиснути на кнопку «Відправити».

Ви можете одночасно завантажувати відразу кілька фотографій або відеороликів (кожен з них завантажується як окремий пост). У нього немає жодних фільтрів чи розширених функцій редагування.

Читайте в новій статті — «Як скачати картинку з Instagram».

Відео — Uplet

Deskgram

Це настільний додаток для взаємодії з Instagram. Існують версії для ПК і Mac. Причина, по якій було використано «взаємодія», полягає в тому, що існують дві версії, які допускають різні речі, хоча це не так ясно, як може бути в документації програми.

Як зробити пост в інстаграме з комп'ютера
Додаток Deskgram

Безкоштовна версія діє як засіб перегляду Instagram, тому ви можете робити такі речі, як перегляд зображень, додавання коментарів і фото. Щоб насправді завантажувати фото або відео і позначати їх, вам потрібно перейти на версію Pro за 2,99 дол. США на місяць. (Завантаження відео недоступна в версії Windows.)

Екран виглядає як більш стара версія мобільного додатка Instagram і працює в основному тим же способом — це, по суті, емулятор. У нього немає параметрів планування або пакетного завантаження.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як встановити Whatsapp на комп’ютер

Scooby

Як відкрити сторінку ВКонтакте

Megusta

Як завантажити відео з Instagram

Pasha

Як відновити профіль в Однокласниках після видалення

Axel

Як відписатися від людини в Одноклассниках

Maria

Як видалити фотографії в Одноклассниках з моєї сторінки

Axel

Як зробити Skype на ноутбуці

Murcia

Як видалити сторінку ВКонтакте

Undershmidtther

Як зареєструватися в скайпі на ноутбуці

Axel

Залишити коментар