Соц сети

Як зробити Skype на ноутбуці

Як зробити Skype на ноутбуці
Як зробити Skype на ноутбуці

Зміст

 • Короткий огляд можливостей програми
  • Відео — Як встановити Skype безкоштовно
 • Що потрібно для роботи програми
 • Реєстрація та установка програми
 • Основні настройки Skype
 • Розширені настройки

Короткий огляд можливостей програми

Програма Skype дозволяє користувачам за допомогою технології IP телефонії спілкуватися за допомогою голосової, текстової та відеозв’язку, використовуючи мережу Інтернет. Також в ній можливо організовувати конференц-дзвінки із загальним числом учасників до 25 осіб одночасно.


ЦIКАВI НОВИНИ:

Як зробити Skype на ноутбуці
В Skype можна організовувати конференц-дзвінки із загальним числом учасників до 25 чоловік одночасно

Іншим важливою перевагою є можливість здійснювати дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони, незалежно від місця розташування абонента. Дана послуга надається на платній основі. Однак, незважаючи на це, вартість міжнародних дзвінків істотно нижче стандартних тарифів провайдерів стільникового зв’язку і телекомунікаційних компаній. Skype може працювати на пристроях під управлінням наступних операційних систем:

 • Windows.
 • iOS.
 • Mac OS X.
 • Andriod.
 • Linux.

На замітку! Програма поширюється абсолютно безкоштовно.


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Всі ці фактори служать підставою для широкої поширеності цієї програми.

Розглянемо більш докладно, як правильно встановити Skype на ноутбук і налаштувати його.

Відео — Як встановити Skype безкоштовно

Що потрібно для роботи програми

Базові вимоги для використання програми наступні:

 1. Безпосередньо сам ноутбук з встановленою програмою.
 2. Мікрофон.
 3. Навушники.
 4. Інтернет-з’єднання з мінімальною швидкістю 56 Кб / с для голосового зв’язку і 512 Кб / с для відеодзвінків.

В б ольшинство ноутбуків є вбудована веб-камера і мікрофон. Купівля зовнішніх пристроїв може знадобитися тільки для застарілих моделей.

Реєстрація та установка програми

Нерідко програма Skype входить в базовий набір програмного забезпечення, яке спочатку встановлює виробник ноутбука. Уважно подивіться на Робочий стіл і меню Пуск. Можливо, там вже є значок Skype. Якщо це так, то спеціально встановлювати нічого не доведеться. Однак, можливо, після запуску програма запропонує оновитися до останньої версії. В цьому випадку, потрібно погодитися з оновленням. Після цього, можна буде переходити до створення облікового запису, якщо у вас її немає.

Як зробити Skype на ноутбуці
Сторінка скачування Skype

Якщо Skype на вашому ноутбуці поки не встановлено, то потрібно в першу чергу завантажити інсталяційний файл з офіційного сайту програми skype.com.

скачав інсталяційний файл потрібно запустити і виконати установку програми. Для недосвідчених користувачів можна рекомендувати установку Skype з параметрами, які за умовчанням пропонуються програмою.

Наступний етап — це створення облікового запису. Для цього буде потрібно номер телефону або діючу адресу електронної пошти. Процедура нескладна, потрібно буде придумати логін і пароль. Крім того, можна скористатися членством Майкрософт, при його наявності у користувача.

Як зробити Skype на ноутбуці
Вхід в Skype

На пошту має прийти лист з посиланням, натиснувши на яку, користувач верифікує свою адресу . Також на пошту можуть приходити інформаційні повідомлення. Крім того, в разі втрати пароля, для відновлення доступу до облікового запису також буде потрібно адресу електронної пошти.

Основні настройки Skype

Щоб не вводити кожен раз свої дані, в головному вікні програми можна поставити галочку для автоматичного входу до облікового запису користувача. Це є небезпечним дією і, в разі потрапляння пристроїв в чужі руки, сторонні можуть зайти використовувати ваш обліковий запис. Однак, для більшості користувачів з домашніми ноутбуками, така опція є досить зручною і виправданою.

Після запуску програми з’являється вікно початкову конфігурацію. Тут потрібно вибрати веб-камеру і мікрофон, які будуть використовуватися програмою. У разі мобільного пристрою це будуть штатні пристрої, встановлені у вашому ноутбуці. Якщо використовується зовнішні мікрофон або камера, потрібно вибрати саме їх. Зазвичай, не потрібно міняти ніякі параметри у цьому вікні. Перевірте звук, потім зображення. Якщо камера вимкнена, активуйте її в налаштуваннях.

Як зробити Skype на ноутбуці
Налаштування параметрів

На наступному етапі потрібно ввести аватар — невелике зображення, яке буде відображатися поруч з вашим логіном і буде видно іншим користувачам. Як аватарки можна використовувати знімок, зроблений веб-камерою або інше зображення на жорсткому диску, відповідне за розмірами.

Як зробити Skype на ноутбуці
Створення аватара

На цьому первинна настройка програми закінчена і відкривається основне робоче вікно Skype. У списку контактів буде значитися Echo — так називається тестовий контакт, який може використовувати користувач при перевірці та налаштування програми. У будь-який момент можна зробити дзвінок на Echo і далі, слід голосовим командам, переконатися в працездатності мікрофона і динаміків. В основному вікні програми вкладка «Налаштування» дає доступ до всіх потрібних параметрах — звуку, відео.

Як зробити Skype на ноутбуці
Замість Echo може бути Skype

Зазвичай найкращі результати дає використання параметрів обладнання, які за замовчуванням пропонуються програмою. Наприклад, часто зустрічаються проблеми з мікрофоном і камерою, коли користувачі починають міняти налаштування. Якщо відбулися якісь неполадки після внесених самостійно змін, то слід просто поставити галочки для автоматичного визначення параметрів пристроїв.

Переконавшись, що все працює справно, можна вже починати користуватися програмою. Однак, щоб забезпечити собі більш комфортне використання Skype рекомендується ознайомитися з додатковими можливостями.

Розширені настройки

Особливий інтерес користувачів представляє деякі пункти настройки можливостей програми. У вкладці Загальні настройки можна активувати опцію автоматичного запуску програми разом із завантаженням операційної системи. Якщо Skype використовується постійно, зручно включити цю функцію. Але потрібно пам’ятати, що збільшенням числа програма в списку автозавантаження уповільнює роботу пристрою і старт операційної системи. Для ноутбуків це особливо помітно.

Вкладка «Налаштування безпеки» дає можливість обмежити прийом дзвінків і текстових повідомлень тільки вашим контактним списком. Також тут можна деактивувати показ реклами від Майкрософт.

Як зробити Skype на ноутбуці
Установка установки оповіщень

В «Настройці чату» можна підлаштувати під себе управління печаткою текстових повідомлень, перепризначити функції деяких кнопок, вибрати місце на диску для збереження прийнятих файлів.

Меню «Контакти» дає можливість користувачеві редагувати цей список, додавати нових користувачів, створювати нові групи, змінювати «Чорний список».

Читайте покрокові рекомендації в статті — «Як в скайпі додати людини».

Щоб мати можливість здійснювати дзвінки з Skype на телефонні номери по всьому світу, потрібно попередньо внести грошові кошти на рахунок свого облікового запису. Для цього можна використовувати банківські карти і різні електронні платіжні системи — Яндекс Гроші, PayPal і інші.

Як зробити Skype на ноутбуці
Додавання грошей на рахунок

Встановити і налаштувати Skype на ноутбуці зазвичай не становить труднощів для більшості користувачів. Якщо якісь незрозумілі питання і незрозумілі моменти у користувача все одно залишаються, можна порекомендувати звернутися до розділу «Допомога». Тут є хороший довідковий розділ, є звернення в «Службу підтримки».

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як видалити фотографії в Одноклассниках з моєї сторінки

Axel

Як відписатися від людини в Одноклассниках

Maria

Як швидко і правильно приховати передплатників ВКонтакте

Lamaxima

Як видалити сторінку ВКонтакте

Undershmidtther

Як відкрити сторінку ВКонтакте

Megusta

Як відновити профіль в Однокласниках після видалення

Axel

Як вийти з Фейсбуку назавжди

Sasha

Як в ВК перевірити гостей

Sasha

Як зменшити шрифт в контакті

Tanya

Залишити коментар