Браузери

Як в інтернет експлорер очистити історію

Як в інтернет експлорер очистити історію
Як в Internet Explorer очистити історію

Хто перейшов на Windows 10, але багато користувачів вирішили зупинитися на старих версіях ОС і працюють на Windows 8 (8.1), або на Windows 7. У перерахованих версіях збереглася стара програма-браузер — Internet Explorer, а Edge став дивовижною особливістю нової системи. Однак у людей виникають проблеми з очищенням історії і в старій, і в новій програмі. Тому нижче буде зібрана комплексна інструкція відразу для двох браузерів.


ЦIКАВI НОВИНИ:

Примітка! Найпростіший спосіб очистити історію відвідувань — це зайти на вкладку сервіс, а далі натиснути кнопку «видалити журнал браузера». Або за допомогою гарячих клавіш — ctrl + shift + del

Як в інтернет експлорер очистити історію
Очищення історії за допомогою гарячих клавіш ctrl + shift + del


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Зміст

 • Відео — як очистити історію в браузері Internet Explorer
 • 3 популярних способу очищення історії
  • Спосіб №1 — Центр або Вибране
  • Internet Explorer:
  • Microsoft Edge:
 • Спосіб №2 — Налаштування
  • Internet Explorer:
  • Microsoft Edge:
 • Спосіб №3 — Швидкий доступ

Відео — як очистити історію в браузері Internet Explorer

3 популярних способу очищення історії

Приклади будуть розібрані для двох Брау еров: Internet Explorer 11 і Microsoft Edge 41. Термін «історія» допустимо до застосування, тільки якщо ми говоримо про браузерах від інших компаній. У Microsoft використовується термін «журнал браузера» і являє собою куди більш широке поняття. «Історія браузера» зазвичай включає в себе тільки історію переглядів (список сторінок підвантаженими в браузері із зазначенням часу, коли це сталося). Решта атрибути зазвичай зберігаються під іншими директоріями, хоча розробники поміщають їх поруч з історією переглядів для зручності очищення (паролі, файли, збережені в кеші, cookie та інше). «Журнал браузера» об’єднує всі ці поняття в єдиний комплекс і накопичує їх під час перегляду веб-сторінок. Тому, якщо Ви вирішили очистити історію, шукайте такий журнал в тому випадку, якщо версії програм кардинально зміняться.

Спосіб №1 — Центр або Вибране

Internet Explorer:

 1. В правому верхньому кутку Ви можете знайти символ вкладки «Вибране» (зірочка). Натисніть на нього.
 2. У вкладці «Журнал» виберіть фільтр в спадному меню. Тут Ви можете або видалити всю історію відразу, або кожну сторінку окремо (для цього клацніть правою кнопкою миші потрібний сайт і натисніть «видалити»).

Microsoft Edge:

 1. В правому верхньому куті розташований значок вкладки «Центр» (частина зірочки з накладеними смужками). Натисніть на нього.
 2. Зайдіть у вкладку «Журнал» (символ годин з загнутої стрілкою) і натисніть або «Очистити журнал», або вручну видаліть необхідні сайти. При ручному видаленні результат виникне негайно, сайт просто пропаде зі списку, але після натискання на «очистити журнал» користувач потрапить в меню «Очистити дані браузера», де отримає доступ до повного списку атрибутів. Просто позначте потрібні і очистіть.

Як в інтернет експлорер очистити історію
Очищення журналу відвідувань в Microsoft Edge

Спосіб №2 — Налаштування

Internet Explorer:

Перейдіть по ланцюжку: «Налаштування» (шестерня в правому верхньому куті вікна), «Безпека», «Видалити журнал браузера». У вікні, просто виберіть всі необхідні атрибути і натисніть кнопку «видалити».

Як в інтернет експлорер очистити історію
Крок перший

Як в інтернет експлорер очистити історію
Крок другий

Microsoft Edge:

Перейдіть по ланцюжку: Три точки в правому верхньому куті вікна, «Параметри», «Очистити дані браузера». Після цього Ви потрапите в меню «Очищення даних браузера», де, знову ж таки, як і в попередньому способі, отримаєте доступ до повного списку атрибутів для видалення.

Спосіб №3 — Швидкий доступ

Існує і швидкий спосіб для доступу до меню «Очищення даних браузера». Запам’ятайте його, якщо Вам регулярно належить очищати історію.

Комбінація клавіш «Ctrl + Shift + Del» в будь-яких сучасних програмах-браузерах від Microsoft відкриє меню «Очищення даних браузера». Просто позначте потрібні пункти і клацніть на кнопці «Видалити».

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як в Google Chrome зробити візуальні вкладки

Sasha

Як прибрати вкладку в Яндексі при запуску

Serega

Як імпортувати закладки в Opera

Marina

Як заблокувати в браузері рекламу

Alex

Як встановити браузер за умовчанням

Andrey

Як включити флеш плеєр в Мозіль

Dmitry

Як змінити місто в Яндексі на стартовій сторінці

Andrey

Як в Опері блокувати рекламу

Axel

Як оновити хром браузер

Lamaxima

Залишити коментар