Безпека

Безпечний режим Windows 10

Безпечний режим Windows 10
Безпечний режим Windows 10

Зміст

 • Використання інструменту налаштування системи
 • Використання комбінації Shift + Restart
 • Використання диска відновлення для активації безпечного режиму
 • Використання поєднання клавіш F8 або Shift + F8
  • Відео — Безпечний режим Windows 10

Використання інструменту налаштування системи

Крок 1. Запустіть утиліту конфігурації системи. Натисніть клавіші Win + R щоб відкрити вікно «Виконати».

Безпечний режим Windows 10
Натискаємо клавіші Win + R щоб відкрити вікно «Виконати»

Крок 2. Введіть «msconfig» в текстове поле з написом «Відкрити» у вікні «Запуск», а потім натисніть «Введення» або натисніть / натисніть «ОК».

Безпечний режим Windows 10
Вводимо «msconfig» в текстове поле з написом «Відкрити»


ЦIКАВI НОВИНИ:

Крок 3. Відкриється вікно «Конфігурація системи». Альтернативний метод — відкрити конфігурацію системи за допомогою Кортан (Голосовий помічник). У нижній лівій частині робочого столу розташовано пошукове поле Кортан. Ви можете побачити його поруч з кнопкою «Пуск». Як тільки ви натиснете або торкнетеся пошукового поля, з’явиться спливаюче вікно. Введіть слова «Конфігурація системи» у відповідному полі у Кортан. Правильно набравши цього запиту в верхній частині вікна пошуку Кортан з’явиться додаток «Конфігурація системи». Натисніть або торкніться утиліти для її запуску.

Безпечний режим Windows 10
Відкриваємо вікно «Конфігурація системи»

Крок 4. Перейдіть до вкладки «Завантаження». У верхній частині вікна «Конфігурація системи» ви побачите п’ять вкладок: «Загальні», «Завантаження», «Служби», «Автозавантаження» і «Сервіс». Натисніть / торкніться вкладки «Завантаження», щоб відкрити розділ «Параметри завантаження».

Безпечний режим Windows 10
Переходимо до вкладки «Завантаження», щоб відкрити розділ «Параметри завантаження»

Крок 5. активуйте параметри безпечного режиму. У розділі «Параметри завантаження» натисніть / натисніть прапорця «Безпечний режим».


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Безпечний режим Windows 10
В розділі «Параметри завантаження» ставимо галочку на «Безпечний режим»

Крок 6. Виберіть варіант безпечного режиму на ваш особистий вибір. Після перезавантаження вам стане доступний один з чотирьох зазначених варіантів безпечного режиму, кожен з яких ви можете вибрати в цьому меню налаштувань: це мінімальна (Minimal), інша оболонка (Alternate Shell), відновлення Active Directory (Active Directory Repair) і мережу (Network) .

 • «Мінімальна» завантажує графічний користувальницький інтерфейс Windows (GUI), але працює тільки з найважливішими і критичними системними службами та процесами. Зверніть увагу, що драйвери вашої відеокарти не будуть завантажуватися в даному випадку, тому буде використовуватися мінімальний дозвіл, і пристрій буде економити на графічних деталях як може. Найкраще завантажуватися в мінімальному безпечному режимі, якщо ви зіткнулися з проблемою, і при цьому не знаєте, в чому йде її суть. Це також найпростіший і найбільш безпечний варіант безпечного завантаження.
  Безпечний режим Windows 10
  Параметри завантаження в безпечному режимі «Мінімальна»
 • «Alternate Shell» завантажує Windows без графічного інтерфейсу користувача (GUI). Вам доведеться працювати з однією тільки текстової командним рядком. Зайве було б говорити, що даний параметр вимагає розширених знань про операційну систему Windows і не підійде пересічному користувачеві.
  Безпечний режим Windows 10
  Уст «Alternate Shell» (інша оболонка)
 • «Відновлення Active Directory» це завантаження безпечного режиму також з графічним інтерфейсом і дуже обмеженою кількістю працюючих системних процесів, але при цьому ще з працюючою службою каталогів Active Directory. Використання цієї варіації безпечного режиму вимагає найбільш просунутих знань пристрої системи.
  Безпечний режим Windows 10
  Уст «Відновлення Active Directory»
 • якщо вам знадобиться використовувати мережеві ресурси, то необхідно буде перейти до пункту «мережу», який відповідає за роботу драйвера мережевого адаптера. «Мережа» завантажує графічний користувальницький інтерфейс Windows, невелику кількість системних служб і підтримку мережі. Цей варіант найкраще використовувати, коли ви відчуваєте що робота Windows стає нестабільною, і вам потрібно завантажити або оновити драйвер, або патч. У режимі мережевої безпеки ви можете підключитися до Інтернету або до вашої мережі. Ви також можете створювати резервні копії своїх даних в своїй локальній мережі, перш ніж здійснювати якісь кроки щодо усунення неполадок.
  Безпечний режим Windows 10
  Уст «Мережа»

  Крок 7. Перезавантажте пристрій. Після того, як ви успішно вибрали потрібний варіант завантаження, натисніть або торкніться «ОК». Після цього, коли з’явиться вікно з повідомленням про те, що відповідні зміни вступлять в силу тільки після перезавантаження комп’ютера, натисніть / натисніть кнопку «Перезавантаження», якщо ви хочете негайно перезавантажити пристрій в безпечному режимі. Або ж натисніть / натисніть кнопку «Вихід без перезавантаження», якщо ви хочете активувати безпечний режим пізніше, поки що залишивши систему без змін.

Безпечний режим Windows 10
Перезавантажуємо пристрій

Таким чином, коли ваш пристрій перезавантажиться, в наступний раз воно автоматично завантажиться вже в безпечному режимі .

Примітка! Якщо ви використовуєте цей метод, щоб отримати доступ до безпечного режиму, ваш комп’ютер буде завантажуватися в безпечному режимі кожен раз, коли ви вмикаєте чи перезавантажувати комп’ютер. При завершенні роботи вам потрібно буде заборонити завантажувати Windows в безпечному режимі. Для цього відкрийте утиліту «Конфігурація системи» і перейдіть до вкладки «Завантаження». Зніміть прапорець «Безпечний режим», потім натисніть «ОК». Нарешті, натисніть «Перезавантаження», коли це вікно з’явиться. Надалі пристрій буде включатися в нормальному режимі.

Використання комбінації Shift + Restart

Крок 1. Натисніть або торкніться кнопки «Пуск», щоб відкрити меню «Пуск». Меню «Пуск» дозволяє відкривати програми та вимикати, а також перезавантажувати комп’ютер. Кнопка «Пуск» знаходиться в нижньому лівому кутку екрана.

Безпечний режим Windows 10
Натискаємо кнопку «Пуск», щоб відкрити меню

Крок 2. Натисніть на стрілку поруч із кнопкою «Завершення роботи» . Сама кнопка розташована в нижній частині меню «Пуск», стрілочка розташована трохи правіше неї.

Безпечний режим Windows 10
Натискаємо на стрілочку поряд з кнопкою «Завершення роботи»

Крок 3. Коли ви натиснете на неї, ви побачите кілька варіантів, серед яких буде і перезавантаження. Утримуйте Shift і натисніть «Перезавантаження».

Безпечний режим Windows 10
Утримуємо клавішу Shift і натискаємо «Перезавантаження»

Крок 4. Після того, як ви використовуєте комбінацію Shift + Restart, ваш комп’ютер перезавантажиться , але замість стандартного екрану входу в систему при перезавантаженні з’явиться екран «Вибору дії».

Безпечний режим Windows 10
Вибираємо «Пошук і усунення несправностей»

Примітка! Ви також можете використовувати комбінацію Shift + Restart на екрані входу в систему, якщо вам коли-небудь знадобиться перезавантаження.

Крок 5. Перейдіть до «Параметри завантаження». На екрані «Вибору дій» клацніть по значку «Пошуку і усунення несправностей», потім клацніть по значку «Додаткові параметри». Виберіть «Параметри завантаження».

Безпечний режим Windows 10
Вибираємо «Параметри завантаження»

Крок 6. Увімкніть безпечний режим. В «Налаштуваннях запуску» натисніть або торкніться кнопки «Перезавантаження».

Безпечний режим Windows 10
Включаємо безпечний режим і натискаємо кнопку «Перезавантаження»

Крок 7. Ваш очиститься екран на кілька хвилин, поки ваш пристрій перезавантажиться і перейде до екрану налаштувань запуску. На екрані «Параметри завантаження» ви побачите параметри з номерами 1-9. Три з цих параметрів активують безпечний режим:

 • натисніть «4» або «F4», якщо ви хочете завантажитися в (мінімальному) безпечному режимі.
 • натисніть «5» або «F5», якщо ви хочете завантажитися в безпечному режимі з підтримкою мережі.
 • натисніть «6» або «F6», якщо ви хочете завантажити в безпечному режимі за допомогою командного рядка.
 • після того, як ви оберете відповідний вам режим і натиснете на клавішу, що представляє один з цих параметрів, ваш пристрій перезавантажиться в одному з безпечних режимів.

Використано ие диска відновлення для активації безпечного режиму

Безпечний режим Windows 10
Використання диска відновлення для активації безпечного режиму

Крок 1. Створіть диск відновлення (також можна використовувати інсталяційний диск Windows). Якщо з якоїсь причини ваш пристрій не завантажується належним чином, ви можете використовувати диск відновлення системи для завантаження в безпечному режимі. Доцільно було б створити диск відновлення заздалегідь, перш ніж ви зіткнетеся з якими-небудь проблемами. Ви можете створити диск відновлення з іншого комп’ютера під керуванням Windows 10.

 1. Підключіть USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск, де ви хочете створити диск відновлення, і почекайте, поки Windows його не виявить. Зверніть увагу, що ваш USB-накопичувач повинен мати розмір не менше 256 мегабайт.
  Безпечний режим Windows 10
  Вибираємо і підключаємо USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск
 2. В поле пошуку Кортан в нижній лівій частині робочого столу введіть «відновлення». По завершенню введення даного параметра вам будуть представлені результати пошуку по номеру. Знайдіть і натисніть / натисніть «Створити диск відновлення». З’явиться вікно «Контроль облікових записів» і запитає, даєте ви з додатком дозвіл робити будь-які зміни на вашому комп’ютері. Натисніть «Так», і тоді з’явиться діалогове вікно «Диск відновлення» з інформацією про утиліту «Recovery Media Creator».
  Безпечний режим Windows 10
  Програма «Recovery Media Creator»
 3. Натисніть «Далі», після чого в наступному вікні виберіть диск, в якому ви хотіли б щоб диск відновлення був розташований. Коли ви вибрали диск, натисніть «Далі». Потім натисніть «Створити» в наступному діалоговому вікні. Система попередить вас, що вся існуюча на диску інформація буде видалена.
 4. Після того, як ви підтвердите, натиснувши «Створити», обраний диск буде відформатований, і файли відновлення будуть перенесені на нього. У відповідній панелі буде завжди видно хід виконання створення диска. Натисніть «Готово», коли все закінчиться і система повідомить, що диск відновлення готовий. Програма Recovery Media Creator закриється, і диск відновлення може бути готовий до використання.
 5. Крок 2. Підключіть до «проблемному» комп’ютера диск відновлення. Після підключення диска, увімкнувши або перезавантаживши комп’ютер. Комп’ютер завантажиться з вашого USB-накопичувача. Коли система зажадає натиснути будь-яку клавішу, зробіть це.

Безпечний режим Windows 10
Після перезавантаження натискаємо на будь-яку клавішу

Вміст диска відновлення буде завантажено.

Крок 3. Виберіть відповідну розкладку клавіатури на який з’явився екрані. Якщо необхідний вам варіант розкладки відсутня на екрані, натисніть «Переглянути інші розкладки».

Безпечний режим Windows 10
Вибираємо відповідну розкладку клавіатури на який з’явився екрані

Крок 4. Коли ви виберете бажану розкладку, відкриється екран «Вибір дії». Перейдіть до меню «Параметрів завантаження». На екрані «Вибору дій» клацніть по значку «Пошуку і усунення несправностей».

Безпечний режим Windows 10
На екрані «Вибору дій» натискаємо «Пошук і усунення несправностей»

Крок 5. На наступному екрані, який з’являється після натискання цієї кнопки, клацніть по значку «Додаткові параметри». Після цього виберіть «Параметри завантаження».

Безпечний режим Windows 10
Вибираємо «Параметри завантаження»

Крок 6. Увімкніть безпечний режим.

Безпечний режим Windows 10
Включаємо безпечний режим і натискаємо кнопку «Перезавантаження»

Крок 7. Нарешті, повторіть той же ряд дій, яка була вказана в останньому пункті попереднього варіанту дій. Перезавантажте комп’ютер, після чого виберіть один з варіантів безпечного режиму, асоційованих з нумерований клавішами. Після чого перезавантажувати комп’ютер, і наступна сесія буде вже в новому, обраному вами варіанті безпечного режиму.

Використання поєднання клавіш F8 або Shift + F8

Крок 1. Увімкніть або перезавантажте комп’ютер. У Windows 7 можна перервати процес завантаження, натиснувши F8 або Shift + F8 до завантаження Windows. Це також працює і в більш пізніх версіях Windows, але набагато складніше, тому що Windows 10 завантажується набагато швидше в порівнянні з попередніми версіями.

Безпечний режим Windows 10
Використання поєднання клавіш F8 або Shift + F8

Попередження! Даний метод не працює з багатьма сучасними комп’ютерами з UEFI BIOS і fast SSD drive.

Крок 2. Натисніть клавіші F8 або Shift + F8 перед тим, як Windows завантажиться. Важливо, що ви повинні натиснути F8 або Shift + F8 до появи логотипу Windows. Це складний момент, так як Windows 10 завантажується дуже швидко. Можливо вам навіть доведеться спробувати зробити це кілька разів, і перезавантажувати комп’ютер знову і знову, поки не виходить. Більш того, це і зовсім неможливо здійснити з більш новими комп’ютерами. Але якщо вийшло, то вчасно натиснуті F8 або Shift + F8 завантажать режим Recovery.

Безпечний режим Windows 10
Натискаємо поєднання клавіш F8 або Shift + F8 перед тим, як Windows завантажиться

Крок 3. Виберіть «Додаткові параметри». На екрані «Автоматичне відновлення» натисніть кнопку «Додаткові параметри».

Безпечний режим Windows 10
На екрані «Автоматичне відновлення» натискаємо кнопку «Додаткові параметри»

Крок 4. Перейдіть до наступного екрану, де потрібно вибрати один з параметрів. На екрані «Вибору параметрів» виберіть наступні опції в такій послідовності: «Усунення неполадок, що заважають завантаженні» «Додаткові параметри» «Параметри запуску Windows».

Безпечний режим Windows 10
На екрані «Вибору параметрів» вибираємо «Усунення неполадок , що заважають завантаженні »

Крок 5. Перезавантажитеся у вікні параметрів завантаження. Натисніть на кнопку «Перезавантаження» у нижній правій частині вікна. Ваш комп’ютер перезавантажиться, після чого на екрані з’явиться вікно додаткових параметрів завантаження. Виберіть варіант безпечного режиму, який вас найбільше влаштовує.

Безпечний режим Windows 10
Вибираємо варіант безпечного режиму

На екрані розширених завантажувальних параметрів ви побачите кілька варіантів завантажувальних налаштувань, три з яких — це варіанти безпечного режиму, про які в даній статті говорилося раніше: це безпечний режим, безпечний режим з підтримкою мережевих драйверів і безпечний режим з командним рядком.

Зверніть увагу! Інтерфейс Advanced Boot Option не є графічним інтерфейсом. Ви переходите до тими чи іншими параметрами за допомогою однієї тільки клавіші, використовуючи стрілку вгору або вниз. Як тільки ви зробите вибір, ви підтверджуєте його за допомогою клавіші «Введення» — це все. Надалі ваш комп’ютер буде працювати в безпечному режимі, поки ви самостійно не скасуєте його.

Відео — Безпечний режим Windows 10

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Зміна теми оформлення ВКонтакте на комп’ютері і телефоні

Alex

Як заблокувати сайти від дітей в інтернеті

Marina

Як в Віндовс 10 відключити антивірус

Sasha

10 кращих відеосервісів, які замінять вам YouTube

Maria

Як встановити пароль на папку без додаткових програм

Undershmidtther

Кращий безкоштовний антивірус

Pasha

Всі доступні способи усунення проблем з непрацюючою камерою в Skype

Dmitry

10 способів скачати музику з ВК безкоштовно

Dmitry

Як швидко вирахувати людину по ID ВКонтакте

Andrey

Залишити коментар