Текстові редактори

Як змінити файл PDF на Word

Як змінити файл PDF на Word
Як змінити файл PDF на Word

Зміст

  • Перетворення в Adobe Acrobat
  • Перетворення за допомогою Microsoft Word
  • онлайн конвертери
    • Відео — Як конвертувати PDF в документ Word (без програм)

Перетворення в Adobe Acrobat

Використання Acrobat кращий спосіб редагування та форматування документа. Саме ця компанія розробила формат PDF і тому їх механізми роботи з цим форматом найбільш точні з усіх існуючих. Однак для використання цього методу вам потрібно платна версія Acrobat. В даний час Adobe пропонує безкоштовну семиденну пробну версію Adobe Acrobat Document Cloud (DC), яку ви можете використовувати для разових перетворення.


ЦIКАВI НОВИНИ:

Однак, якщо вам потрібно робити це на регулярній основі, вам доведеться заплатити за повну версію, що становить 13 доларів на місяць.

Крок 1. Відкрийте PDF файл, який ви хочете перетворити в Adobe Acrobat в файл іншого формату.

Як змінити файл PDF на Word
Відкриваємо PDF файл


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Крок 2. У правій панелі знайдіть Export PDF. Натисніть на цю кнопку.

Як змінити файл PDF на Word
Знаходимо Export PDF і натискаємо Експорт

Крок 3. Виберіть Microsoft Word, в якому будуть представлені варіанти формату: Word 97-2003 (.doc) і Word 2013-2016 (.docx). Якщо ви перейдете з файлом .docx, ви можете натиснути кнопку cog і встановити додаткові параметри, наприклад, можливість зберегти поточний текст або формат PDF. Виберіть ідеальний формат і настройки і натисніть кнопку «Експорт».

Крок 4. Adobe автоматично виконає розпізнавання тексту для будь-якого відсканованого файлу. Розпізнавання тексту не завжди працює, все залежить від якості відсканованого документа. Майте на увазі, що вам, можливо, буде потрібно внести зміни в вашому новому документі Word.

Як змінити файл PDF на Word
Перетворений файл

Крок 5. Придумайте назву для вашого нового документа Word і збережіть його в потрібному місці.

Ця програма справляється і з більш складним форматуванням. Вона розпізнає макет і може максимально точно відновити текст, блоки та їх розташування.

Примітка! Якість розпізнавання тексту безпосередньо залежить від способу його створення. Більшість pdf-файлів створюються з документа Microsoft Word. У випадку з такими документами, процес перетворення буде максимально якісним. З відсканованими документами все програми справляються гірше.

Оцінити можливості Adobe Acrobat ви можете, ознайомившись з результатами роботи програми нижче. Для порівняння, завдання було ускладнено, замість акуратно відформатованого файлу, програмою доведеться працювати над відсканованим текстом середньої якості.

Як змінити файл PDF на Word
Приклад перетворення документа за допомогою Adobe Acrobat. Частина 1
Як змінити файл PDF на Word
Приклад перетворення документа за допомогою Adobe Acrobat. Частина 2
Як змінити файл PDF на Word
Приклад перетворення документа за допомогою Adobe Acrobat. Частина 3

Перетворення за допомогою Microsoft Word

Microsoft Word — відмінний безкоштовний спосіб конвертувати PDF-файли в документи Word — якщо у вас вже є Office. Звичайно, форматування не завжди може розпізнаватися коректно, і текст може бути не точним.

Крок 1. Для початку запустіть Word і натисніть «Файл». Потім натисніть «Відкрити» в меню, як ніби ви відкриваєте інший файл Word.

Як змінити файл PDF на Word
Відкриваємо потрібний документ

Крок 2. Знайдіть файл PDF, який ви хочете перетворити. Ви можете знайти його по імені або перейти до місця, де він зберігається. Натисніть «Відкрити». Якщо файли потрібні файли не відображаються, переконайтеся, що не встановлено фільтр.

Як змінити файл PDF на Word
перетворювати документ в формат Word

Крок 3. Все! Word спробує автоматично перетворити вміст вашого PDF в новий файл Word.

Як змінити файл PDF на Word
Приклад перетворення документа за допомогою Microsoft Word. Частина 1
Як змінити файл PDF на Word
Приклад перетворення документа за допомогою Microsoft Word. Частина 2
Як змінити файл PDF на Word
Приклад перетворення документа за допомогою Microsoft Word. Частина 3
Як змінити файл PDF на Word
Приклад перетворення документа за допомогою Microsoft Word. Частина 4

Висновок:

  1. Один з найшвидших способів, все, що потрібно — це просто відкрити PDF в ворде.
  2. Ворд не особливо якісно справляється з відсканованими документами. Але у випадку з добре структурованими файлами, текст яких чітко видно і простий для розпізнавання він справляється на відмінно.

Онлайн конвертери

Існує кілька веб-сервісів, які можна використовувати для перетворення PDF в файли Word. Якщо у вас немає прямого доступу до Acrobat або Word, ви можете спробувати одну з програм перерахованих нижче.

Всі вони працюють за одним і тим же принципом, виконують один і той же базовий процес і вимагають, щоб ви просто завантажили файл, вибирали кращий метод перетворення і запустили процес.

Назва Умови використання Особливості Nitro PDF to Word
Програма доступна в двох варіантах:

безкоштовний пробний режим, який обмежує вас, дозволяючи перетворювати тільки дві сторінки документа.
преміум-версія, яка 9 доларів в місяць, але забезпечує необмежене використання сервісаЕтот конвертер відправляє преобразів Ці вимоги документи по електронній пошті, що може бути корисно при спільній роботі над проектами для роботи або навчання.

Обидві версії прості у використанні, однаково якісно справляються зі своїм завданням. Просто виберіть файл, який ви хочете конвертувати, натисніть «конвертувати», і все готово.

На цьому ж сайті можна конвертувати PDF-файли в Excel, Powerpoint або інші формати SmallpdfБесплатний веб-сервіс Smallpdf швидкий і простий все , що вам потрібно в одному зручному веб-додатку. Smallpdf також дозволяє завантажувати і експортувати файли на хмарні сховища, такі як Dropbox або Google Drive
PDF Pro 2 версії: безкоштовна з деякими обмеженнями і платна PDF Pro просте веб-додаток, який працює з різними форматами файлів, включаючи PDF, Word , PNG, Powerpoint і Excel. Воно не вимагає плати за використання або реєстрацію, проте ви обмежені трьома завантаженнями. При виборі Щомісячна плата за користування (4 долари) ви отримаєте необмежене завантаження файлів для конвертації, але для більшості людей безкоштовної версії буде досить

Відео — Як конвертувати PDF в документ Word (без програм)

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як документ Ексель перевести в Ворд

Alex

Формат DOCX, як відкрити?

Andrey

Як зробити презентацію без програми Powerpoint

Tanya

Як зробити малюнок прозорим в Powerpoint

Undershmidtther

Як відредагувати файл PDF

Axel

Як в таблиці excel пронумерувати рядки

Scooby

Як створити bat файл в Windows 10

Sasha

XML формат ніж відкрити

Undershmidtther

Як відкрити блокнот на Windows 10

Andrey

Залишити коментар