Музика

Як знайти музику по звуку

Як знайти музику по звуку
Як знайти музику по звуку

Є кілька способів розпізнавання музики, які допоможуть з пошуком назви пісні і які можна використовувати для ідентифікації музики, що відтворюється за радіо, телебачення, інтернету або з компакт-диска, що грає в барі.

Зміст

 • Пошук музики з мобільного телефону
  • Shazam
  • MusicID
 • Знайдіть назви пісень, використовуючи свій власний голос
  • Midomi
 • Запишіть короткий кліп, щоб ідентифікувати музику
  • AudioTag
 • Визначте музику за допомогою юдей
  • WatZatSong
  • Name My Tune
 • Використовуйте віртуальну клавіатуру, щоб знайти назву пісні
  • Musipedia
  • MelodyCatcher
  • Відео — Як знайти музику по звуку


ЦIКАВI НОВИНИ:

Пошук музики з мобільного телефону

Shazam

Shazam — це мобільний додаток, яке можна використовувати для пошуку назв пісень з iPhone, BlackBerry, Windows Mobile, Android або телефону Nokia S60. Якщо є зовнішній мікрофон, то використовувати Shazam можна і на iPod Touch.

Щоб визначити пісню, потрібно встановити додаток Shazam. Потім, телефон потрібно тримати в напрямку джерела звуку, попередньо натиснувши кнопку «Tag», щоб Shazam ідентифікував музику. Додаток працює тільки з попередньо записаною музикою, а не з живими виступами.

Як знайти музику по звуку
Shazam — додаток для пошуку пісень

Безкоштовна версія Shazam допоможе визначити до 5 різних треків в місяць, а Shazam Encore, платна версія, пропонує необмежену відстеження за 4,99 долара. Якщо музика не знайдена, то платити не потрібно. Всім тим хто знаходиться в Великобританії дуже пощастило, так як вони можуть використовувати практично будь-який мобільний телефон для розпізнавання музики за допомогою Shazam — просто набравши 2580 і утримуючи свій телефон в напрямку джерела музики.


ГОРЯЧI НОВИНИ:

MusicID

Свій iPhone потрібно тримати в напрямку джерела музики, а MusicID розповість про те, яка пісня грає. Ця програма для iPhone за 3 долари США є в усьому світі. Використовувати свій Blackberry, Windows Mobile або будь-який Java-телефон для ідентифікації музики з MusicID можна в тому випадку, якщо у вас оператор мобільного зв’язку AT T.

Як знайти музику по звуку
MusicID допоможе знайти потрібну вам пісню

Як і Shazam, MusicID працює тільки з попередньо записаною музикою. З MusicID можна також використовувати службу на основі SMS (для жителів США). Щоб її використовувати потрібно набрати короткий код і потримати телефон в напрямку джерела музики. Потім прийде текстове повідомлення з результатом.

Знайдіть назви пісень, використовуючи свій власний голос

Midomi

Якщо у вас є мелодія, яка застрягла в голові, але ви не знаєте її назви, просто візьміть мікрофон і напейте її. Midomi зможе визначити, що це за пісня. Крім того, ви можете зіграти коротку запис цього «невідомого» треку для Midomi, щоб визначити його назву.

Як знайти музику по звуку
Midomi зможе визначити, що це за пісня засіла у вас в голові

На замітку! На відміну від Shazam, який є мобільним додатком, Midomi пропонує веб-інтерфейс, що дозволяє гудіти або співати протягом 10 секунд, а служба покаже список відповідних пісень. Для досягнення найкращих результатів потрібно уникати фонового шуму і стежити за гучністю.

Для використання в Інтернеті, Midomi є безкоштовним додатком, але воно також пропонує мобільні додатки для iPhone, Android, Nokia Ovi і Windows Mobile.

Запишіть короткий кліп, щоб ідентифікувати музику

AudioTag

Якщо у вас є коротка запис пісні, наприклад, на вашому комп’ютері або на вашому мобільному телефоні, то можна використовувати онлайн-службу розпізнавання музики в AudioTag, яка допоможе визначити точну назву вподобаної пісні.

Як знайти музику по звуку
AudioTag допоможе знайти потрібну вам пісню онлайн

Можна завантажити короткий зв ковой фрагмент (або навіть цілу пісню), а AudioTag спробує визначити назву треку, порівнявши звук з власної музичної базою даних. Для досягнення найкращих результатів потрібно або взяти фрагмент з середини пісні, або завантажити всю пісню, і механізм розпізнавання буде вибирати фрагменти випадковим чином самостійно.

Це може бути особливо корисно, якщо є можливість записати фрагмент пісні на мобільному пристрої.

Визначте музику за допомогою людей

WatZatSong

Коли комп’ютер підводить, а додатки не можуть ідентифікувати вподобану пісню, можна скористатися допомогою людини, яка знає що це за пісня.

Як знайти музику по звуку
WatZatSong — це соціальний сайт, на якому можна завантажити невелику аудіозапис в форматі MP3 і люди допоможуть вам її знайти

WatZatSong ( «Що це за пісня?») — це соціальний сайт, на якому можна завантажити невелику аудіозапис в форматі MP3 (або записати своє напеваніе мелодії), а інші учасники сайту можуть знати або вгадати точну назву пісні. Пропозиції не прийдуть миттєво. Процес можна прискорити якщо спростити завдання, вказавши більш детальну інформацію про пісню, наприклад, про те, як вона співається або стиль музики.

На замітку! Щоб прискорити пошук, один і той же запит WatZatSong можна переслати і на інші соціальні сайти, такі як Twitter, Facebook і т. Д.

Name My Tune

Сайт на якому потрібно заспівати невеликий уривок пісні, яку потрібно знайти. Після того, як запис буде закінчена, потрібно ввести жанр і епоху, які, як ви вважаєте, чи можуть підходити до пісні. Коли то-то зможе дізнатися мелодію, вам надсилається повідомлення електронної пошти.

Як знайти музику по звуку
Шукайте назву пісні? Використовуйте Name My Tune

Використовуйте віртуальну клавіатуру, щоб знайти назву пісні

Musipedia

Шукати пісню з Musipedia можна, програвши її на віртуальній клавіатурі піаніно або наспів її за допомогою будь-якого мікрофона.

Як знайти музику по звуку
Шукати пісню з Musipedia можна, програвши її на віртуальній клавіатурі піаніно

Musipedia оформлена після Вікіпедії і найкраще працює над пошуком класичної музики. На відміну від Shazam, який може знайти тільки ті пісні, які точно відповідають записи, Musipedia може ідентифікувати всі пісні, які містять певну мелодію, яка була записана, наспівати або програна на віртуальній клавіатурі.

MelodyCatcher

Якщо ви можете грати мелодію на віртуальній клавіатурі, то MelodyCatcher допоможе з пошуком назви пісні, яку ви шукаєте.

Як знайти музику по звуку
MelodyCatcher допоможе з пошуком назви пісні, яку ви шукаєте

За допомогою простого Java додатки екранної клавіатури, потрібно використовувати мишу, щоб ввести мелодію, потім натиснути «Пошук», а MelodyCatcher покаже список відповідних пісень з усього Інтернету. Щоб ідентифікувати мелодію вводити всю пісню цілком не потрібно. Зазвичай перших 5-7 нот цілком достатньо.

Використовуючи будь-який з 5 вищеперелічених способів, знайти улюблену мелодію не складе труднощів. Все що залишиться, так це насолоджуватися знайденої мелодією.

Читайте в новій статті — «Як по звуку знайти пісню».

Відео — Як знайти музику по звуку

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Сайти для скачування музики. ТОП 10 кращих сайтів

Axel

Як з відео зробити аудіо mp3

Tanya

Як накладати музику на відео в Instagram

Tanya

Як відокремити музику від відео

Scooby

Залишити коментар