Комп'ютерне залізо

Відновлення жорсткого диска

Відновлення жорсткого диска
Відновлення жорсткого диска

Програми розглянуті нижче будуть займатися відновленням без особливого вашої уваги. Вам варто лише провести перші кроки для правильного запуску, а далі спеціалізовані сторонні програми будуть «лікувати» комп’ютер вже без вашої участі. І найкраще запускати такі утиліти варто на ніч. Нехай комп’ютер займається самолікуванням, поки ви відпочиваєте!

Зміст


ЦIКАВI НОВИНИ:

 • Топ 6 програм для відновлення жорсткого диска
 • Як відновити диск з Victoria HDD
 • Як відновити диск з HDD Regenerator
 • Як відновити диск з Acronis True Image 2016
 • Як відновити файли з Recuva
  • Розширені можливості пошуку
 • Поширені міфи про відновлення і втрати даних
  • Стійкі до фізичних ударам зовнішні диски
  • Зайвий шум можна прибрати, якщо постукати по жорсткому диску
  • Нагрівання або охолодження жорсткого диска у Швидше за його роботу
  • Відео — Діагностика та відновлення HDD

Топ 6 програм для відновлення жорсткого диска

Фото Назва Опис

Відновлення жорсткого диска
Victoria HDDКак кажуть майстри по ремонту HDD: «Якщо Victoria не відновила робоче середовище, тоді ми розводимо руками, адже боротьба за диск далі не приведе до бажаного успіху». Продукт, випущений розробниками, проявив за весь час практики себе тільки з позитивного боку. Російськомовний інтерфейс і безкоштовне використання програми максимально наблизили її до користувачів. Програма «змушує» служити вінчестер ще довгий час

Відновлення жорсткого диска
MHDDПрограмму для відновлення HDD розробники винайшли на основі Victoria HDD. Додали складний інтерфейс, прибрали деякі опції з роботою від зовнішніх пристроїв
через USB. Ця утиліта підлаштована для роботи зі старими операційними системами і моделями жорстких дисків з IDE гвинтами. З новими дисками на ноутбуках, програма починає конфліктувати. Робота по відновленню може раптово припинитися. Тому MHDD більше підійде власникам Windows XP, 2000.


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Відновлення жорсткого диска
HDD RegeneratorЕто платна програма, відновлює жорсткі диски, швидко і якісно просканує HDD, знайде несправні сектора і реанімує їх без втрати особистої інформації. Утиліта також, має безкоштовну версію, що діє протягом 30 днів, але з менш доступним функціоналом. Працює з усіма файловими системами, а після перевірки виводить результати в діалогове вікно. Зручний інтерфейс, дозволяє легко і просто працювати навіть недосвідченим користувачам ПК
Відновлення жорсткого диска
Acronis True Image Версія програми 2016 року має простий і інтуїтивний інтерфейс. Безкоштовна проба цієї утиліти дається на 1 місяць. Вона вважається багатофункціональним продуктом. Відновлення жорсткого диска це лише одна їх багатьох функцій пам’яток утиліти. Розробники постаралися максимально «наповнити внутрішнє середовище», щоб користувачі не шукали іншого забезпечення для свого ПК
Відновлення жорсткого диска
Hetman Partition Recovery Додаток зробить відновлення інформації з несправних областей розділів на жорсткому диску. Зчитує дані з затертих флешок і SD-карт і відобразить вилучені матеріали. Ефективність програми доведена практичними діями багатьох майстрів.
Відновлення жорсткого диска
HDAT2Перед запуском програми збережіть важливу інформацію на іншому накопичувачі або на хмарному ресурсі. Базовий функціонал схожий на Victoria HDD, ось тільки HDAT2 не стоїть на місці і розвивається. Завдяки цьому база підтримує більшу кількість носіїв інформації. Універсальна програма зробить зліпок перевіряється диска, щоб можна було зчитувати інформацію з допомогою спеціальних додатків.

Як відновити диск з Victoria HDD

Програма з версією 4.46b доступна на будь-якому торренте в інтернет, тому завантажити її, як і інші версії, не складе труднощів.

 1. Ярлик програми слід запускати від імені адміністратора. Натисніть правим кліком миші по ярлику і виберіть «Запуск від імені адміністратора».
  Відновлення жорсткого диска
  Запускаємо програму від імені адміністратора
 2. Завантажиться вікно з меню програми і вам слід перейти з «Standart» вкладки в «Tets». Зверніть увагу на виділену червону область. Залиште пункт «Ignore». Нічого не чіпайте і не міняйте. Натисніть кнопку «Start».
  Відновлення жорсткого диска
  Натискаємо на кнопку «Start»
 3. В цій версії програми клітинний інтерфейс почне заповнюватися різними колірними відтінками. Світлі тони означають пошкоджені сектора і розділи диска. Червоні, оранжеві — диск ще моно реанімувати. Сині — критичні помилки, значить диску вже ніщо не допоможе і потрібно купувати новий. У цьому кроці не варто чіпати комп’ютер, просто спостерігайте за роботою програми.
  Відновлення жорсткого диска
  Сканування жорсткого диска на наявність помилок
 4. Після закінчення перевірки, якщо помаранчевих, червоних і синіх немає секторів тоді ніякі дії в утиліті більш не потрібні, а ось якщо навпаки, тоді переведіть положення з «Ignore» в «Remap». Знайдені помилки будуть виправлятися по ходу сканування. Це займе більше часу.
  Відновлення жорсткого диска
  Запускаємо сканування жорсткого диска з рядком «Remap»

  Швидкість перевірки або відновлення залежить від обсягу HDD. Наприклад на практиці 500 Гб жорсткого диска виробника Seagate програма сканувала 1 годину, а зіпсовані сектора відновлювала протягом 3 годин.

  Як відновити диск з HDD Regenerator

  Примітка! Підключайте диски, які потребують відновлення після того, як завантажиться ОС і не користуйтеся ними під час проведення сканування програмою.

  1. Якщо ви придбали цю програму і встановили програму на комп’ютер, запустіть її від імені адміністратора (правою кнопкою мишки клікнути по ярлику і вибрати відповідний пункт).
  2. В верхньому ряду меню утиліти натисніть на «Regeneration» і виберіть «Start Process …» (справить запуск з-під ОС Windows).
   Відновлення жорсткого диска
   В «Regeneration» вибираємо «Start Process under Windows»
  3. В разі виникнення вікна з попередженням переключитися в інший режим, виберіть кнопку «No». Якщо натиснути «Yes» ОС система може завантажиться.
   Відновлення жорсткого диска
   Вибираємо кнопку «No»
  4. В наступному вікні виберіть необхідний диск для діагностики на помилки і виправлення їх. Клацніть мишкою два рази на обраному варіанті.
   Відновлення жорсткого диска
   Вибираємо диск для діагностики
  5. В новому вікні 2-ий пункт «Normal scan» (для вибору за допомогою клавіатури праворуч) і натисніть кнопку Enter.
   Відновлення жорсткого диска
   Вибираємо «Normal scan» і натискаємо Enter
  6. Наступним варіантом виберіть сканування і відновлення «Scan and repair». Натисніть цифру 1 на клавіатурі і клавішу Enter.
   Відновлення жорсткого диска
   Вибираємо сканування і відновлення «Scan and repair»
  7. Використовуйте знову на клавіатурі цифру 1 і Enter, щоб запустити діагностику з початку диска «Start Sector 0».
   Відновлення жорсткого диска
   Вибираємо пункт «Start Sector 0»
  8. В процесі сканування, у вікні ви можете спостерігати за буквою «B», що означає пошук несправних секторів і буквою «R», що означає виправлені і вилікувані сектора . А також у правому верхньому кутку програми буде таймер зі звітом і залишилися часом діагностики програмою HDD Regenerator.
   Відновлення жорсткого диска
   Процес сканування і відновлення диска

   Коли сканування закінчиться вікно зі звітом буде у вас на екрані. У ньому ви можете ознайомитися з кількістю секторів: несправних, відновлених і мають затримки.

Відновлення жорсткого диска
Вікно з результатами сканування диска

Знайте! Якщо ви почали сумніватися в працездатності диска, і після перевірки на ньому було виправлено велику кількість пошкоджених секторів, то пора збирати на новий HDD, а важливу інформацію слід зберегти на будь-якому переносному пристрої. В інтернеті також існує багато хмарних сховищ, в які можна помістити наприклад відео або фото.

Як відновити диск з Acronis True Image 2016

Ідеальним варіантом, щоб створити повний бекап локальних і системних розділів, є додаток Acronis True Image 2016. Більшість адміністраторів користуються цією можливістю. У разі поломки вінчестера або вірусної атаки, система бекап за короткий термін часу відновить диски з ОС. Завантажити та встановити програму ви можете на сайті виробника: https://www.acronis.com/ru-ru/. Перед запуском програми вставте накопичувальний пристрій в комп’ютер: USB-флешка, CD / DVD-диск.

 1. Запустите ярлик від імені адміністратора для відкриття головного меню програми.
  Відновлення жорсткого диска
  Головне меню програми Acronis True Image 2016
 2. Виберіть сховище для бекапу на блоці під назвою «Вибір Сховища». На прикладі буде використовуватися розділ з літерою Е: (можна обрати будь-який розділ на якому не встановлена ​​ОС). Потім у лівій нижній частині меню програми «Створити копію». Резервне зберігання даних буде записано на вибране вами місце.
  Відновлення жорсткого диска
  Натискаємо «Створити копію»

  Внизу програми під час копіювання ви можете побачити таймер звіту. Час копіювання даних залежить від їх обсягу.

  Відновлення жорсткого диска
  Вікно програми зі створенням резервної копії

 3. Після завершення процесу резервного копіювання, слід перейти до відновлення комп’ютера. Перейдіть на пункт «Інструменти» для створення завантажувального диска. З двох запропонованих варіантів виберіть перший «Завантажувальний носій Acronis ».
  Відновлення жорсткого диска
  Вибираємо «Завантажувальний носій Acronis»
 4. В новому вікні пристрій на яке буде збережена завантажувальна середовище: CD / DVD-диск, флешка USB або створити ISO-образ завантажувального диска.
  Відновлення жорсткого диска
  Вибираємо цільової носій
 5. Майстер створення завантажувального накопичувача видасть вікно з успішним проведенням операції.
  Відновлення жорсткого диска
  Завершальне вікно майстра створення накопичувача

  Після виконаних дій тепер можете відновити дані з завантажувального накопичувача. При старті ПК в BIOS слід виставити завантаження з пристрою, на яке була проведена операція вище.

  1. Після завантаження з накопичувача з’явиться вікно з основним меню програми. Виберіть «Acronis True Image».
   Відновлення жорсткого диска
   Вибираємо в меню перший пункт
  2. В лівій частині перейдіть в другій пункт «Відновлення».
   Відновлення жорсткого диска
   Переходимо на вкладку «Відновлення»

   Тут буде знаходитися резервна копія ОС, яку ви раніше створили. Натисніть на «Відновлення дисків».

   Відновлення жорсткого диска
   Натискаємо на «Відновлення дисків»

  3. Наступним дією в вікні «Майстра відновлення», в пункті «Метод відновлення», буде запропоновано два варіанти, виберіть перший пункт і натисніть кнопку «Далі».
   Відновлення жорсткого диска
   Вибираємо пункт «Відновити диски і розділи»
  4. В пункті «Вибір елементів», виберіть всі диски і підтвердіть дію кнопкою «Далі».
   Відновлення жорсткого диска
   В пункті «Вибір елементів», вибираємо все диски і натискаємо «Далі»
  5. Виберіть оригінальні HDD в пункті «Місце призначення» для 1-го і 2-го дисків натисніть «Далі» і в завершальній рядку натисніть «Приступити».
   Відновлення жорсткого диска
   Натискаємо «Приступити»
  6. На відновлення даних з резервної копії пішло 10 хвилин, але час залежить від обсягу і швидкості читання вашого HDD.
   Відновлення жорсткого диска
   Вікно відновлення даних з резервної копії

   Тепер ви знаєте як можна відновити системні дані з жорсткого диска в разі поломки вінчестера або зараження системи вірусом.

   Як відновити файли з Recuva

   Відновлення жорсткого диска
   Програма Recuva

Утиліта Recuva є портативною версією, яку можна запускати з будь-якого зовнішнього пристрою наприклад з флешки USB.

 1. Відкрийте програму і в меню виберіть один з наданих варіантів для відновлення процесів ия файлів. Натисніть «Далі».
  Відновлення жорсткого диска
  Вибираємо тип файлів для відновлення
 2. Якщо ви пам’ятаєте з якого радела був видалений файл виберіть його розташування в «Огляді». Це прискорить його пошук, якщо не пам’ятаєте тоді виберіть пункт «Точно невідомо» і натисніть «Далі».
  Відновлення жорсткого диска
  Вибираємо місце розташування файлів і натискаємо «Далі»
 3. Залиште галочку на «Інтенсифікований аналізі» і натисніть «Почати».
  Відновлення жорсткого диска
  Ми залишаємо галочку і натискаємо «Почати»
 4. Шанси на відновлення файлів будуть відображатися у вікні аналізу різними кольорами.
  Відновлення жорсткого диска
  Вікно аналізу диска
 5. Якщо ви знаєте назву файлу, тоді для простоти пошуку в пошуковій системі «Файл або шлях» введіть його ім’я. Виберіть папку для відновлення і натисніть кнопку в нижньому кутку утиліти «Відновити …».
  Відновлення жорсткого диска
  Вибираємо файл і натискаємо «Відновити»

  Розширені можливості пошуку

  Програма містить додаткові функції настройки аналізу відновлення файлів для більш досвідчених користувачів ПК.

Відновлення жорсткого диска
Розширені параметри в програмі Recuva

Ви можете перейти в розширений режим при відображенні списку знайдених файлів. У деяких випадках можна переглянути картинки.

Відновлення жорсткого диска
Відображення картинки перед відновленням

Також ви можете перевірити файли на цілісність за допомогою контрольних сум Md5, якщо маєте вихідні файли з такими ж контрольними сумами Md5. В даному описі з метою тестування вихідні перекопіювати на флешку, а з жорсткого диска їх видалили.

Після аналізу програмою Recuva на зображення нижче видно, що контрольні суми збігаються і мають значення (good), прийнятне для відновлення копій оригіналів .

Відновлення жорсткого диска
Контрольні суми збігаються

Поширені міфи про відновлення і втрати даних

Стійкі до фізичних ударам зовнішні диски

Жорсткі диски з прорезіновим корпусом, насправді ж є хитрим ходом тільки в цілях маркетингових продажів. На вигляд надійний, але з практичними тестами результат такий же як і зі звичайними металевими корпусами вінчестерів.

Зайвий шум можна прибрати, якщо постукати по жорсткому диску

Після будь-якого результату стукання по диску відкололися мікрочастинки подряпав іншу поверхню вінчестера, після чого дані вже буде не повернути і відновити .

Нагрівання або охолодження жорсткого диска прискорить його роботу

Конденсат утворюється при охолодження будь-якого продукту в тому числі і жорсткого диска . При запуску після « заморозки » диск буде безповоротно втрачено . У разі нагрівання зазор на голівці зміниться і це теж призведе до втрати HDD .

Відео — Діагностика та відновлення HDD

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як замінити відеокарту в комп’ютері: покрокова інструкція

Maria

Як оновити директ на Віндовс 10

Sasha

AIDA64 температура процесора

Elena

Як дізнатися частоту оперативної пам’яті

Lamaxima

Як збільшити ОЗУ на ноутбуці

Axel

Як дізнатися назву процесора на ПК

Tanya

Як відновити биті сектора на жорсткому диску

Tanya

msi розгін відеокарти

Andrey

Як відновити жорсткий диск, якщо система його не бачить

Lamaxima

Залишити коментар