Відеоігри

Як збільшити FPS в іграх

Як збільшити FPS в іграх
Як збільшити FPS в іграх

Зрозуміло, система з більшою продуктивністю буде коштувати дорожче. Врахуйте, що якщо Ви не хочете витрачати кошти, то і результат буде відповідний. Для збільшення FPS Ви можете замінити в своєму комп’ютері певні частини: відеокарту (грає основну роль в обробці відеопотоку), процесор (обробляє велику кількість даних в одиницю часу), чіпсет материнської плати (забезпечує зв’язок між процесором, відеокартою і оперативною пам’яттю). Навіть жорсткий диск може вплинути на ті ділянки ігрового процесу, де потрібно довантажувати частини рівнів. Гра може тимчасово знижувати FPS для ослаблення тиску на систему. Ці рішення носять апаратний характер і вимагають вкладення коштів. Але як можна збільшити FPS без заміни частин комп’ютера?


ГОРЯЧI НОВИНИ:


ЦIКАВI НОВИНИ:

Зміст

 • Спосіб №1. Налаштування Windows
 • Спосіб №2. Налаштування драйвера
  • Відео — Як підвищити продуктивність комп’ютера в іграх
  • Відео — Як підвищити FPS в іграх

Спосіб №1. Налаштування Windows

В ОС Windows додано величезна різноманітність прихованих налаштувань. Деякі з них за замовчуванням встановлені в оптимальному режимі, тобто не використовують можливості системи на максимум для економії енергії.

Для збільшення FPS в іграх спробуйте наступні маніпуляції:

 1. Знайдіть через пошук Windows класичне додаток «Виконати».
  Як збільшити FPS в іграх
  Знаходимо через пошук Windows класичне додаток «Виконати»
 2. В рядок введіть без лапок — «msconfig».
  Як збільшити FPS в іграх
  Вводимо «msconfig»

  Натисніть «Oк», після чого відкриється наступне вікно.

  Як збільшити FPS в іграх
  Откривщіеся вікно

 3. Клікайте — « Завантаження »-« Додаткові параметри »-« Число процесорів ». У списку вибирайте максимальний варіант. Тут мається на увазі число доступних ядер.
  Як збільшити FPS в іграх
  Вибираємо максимальний варіант кількості ядер

  Спосіб №2. Налаштування драйвера

  На замітку! Головна проблема будь-яких рекомендацій по налаштуванню драйверів — асортимент виробників. У кожного розробника своя лінійка відеокарт, для кожної моделі свої драйвера. А хтось ще й розробляє супутнє ПО для настройки апаратної частини.

Хоча, Ви можете скористатися зразковим планом дій:

 1. Дізнайтеся виробника своєї відеокарти. У Windows 10 таку інформацію можна легко знайти, пройшовши по короткому шляху: правою клавішею миші на «Мій комп’ютер» — «Властивості» — «Диспетчер пристроїв» — «Відеоадаптер». Там то і зберігається повна назва відеокарти, тому просто перепишіть його, щоб не забути.
  Як збільшити FPS в іграх
  Дізнаємося інформацію про свою відеокарту
 2. Скористайтеся пошуком Яндекса або Google і відшукайте офіційний сайт компанії, що створила Вашу відеокарту. На таких сайтах зазвичай публікуються докладні специфікації до кожної моделі, де вказані налаштування для користувачів, які грають у відеоігри. Скачайте останню версію драйвера на комп’ютер для своєї моделі відеокарти (Ви записали її раніше, тому простий знайдіть її на сайті) і налаштуйте на максимальну продуктивність.
 3. Відео — Як підвищити продуктивність комп’ютера в іграх

  Відео — Як підвищити FPS в іграх

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як записувати відео з екрану комп’ютера гри

Axel

Комп’ютер не бачить джойстик

Tanya

Як підключити кермо до комп’ютера

Sasha

Залишити коментар