Безпека

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10

Зміст

 • Необхідність захисту
 • Вимоги до захисту
 • Рейтинг кращих
  • Avira
  • Kaspersky Lab
  • McAfee
  • Norton Security
 • Bitdefender
  • AhnLab
  • Avast
  • AVG
  • F-Secure Safe
  • Trend Micro
 • Інші корисні програми
 • На сторожі смартфона
  • Відео — Рейтинг антивірусів 2018 року

Необхідність захисту

Антивірус потрібен не тільки для того, щоб зберегти персональні дані. Через всесвітню павутину ми щодня пересилаємо сотні мегабайт інформації. І стільки ж отримуємо. Щоб не отримати разом з прикольним фото кошенят шкідливу програму, потрібен надійний захисник в особі хорошого антивіруса.

До того ж давно використовуються способи безготівкового розрахунку, без надійної оборони які залишаються беззахисними. Тепер, купуючи товар в інтернеті, ми розраховуємося за нього, не виходячи з дому. Проводячи операції з фінансами, користувачеві найбільше хочеться бути впевненим у безпеці своїх грошей і карт.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус для захисту персональних даних

Разом з корисними програмами розвиваються і віруси. Сьогодні електронні паразити здатні не просто вкрасти дані користувачів, а й потрапити в систему їх комп’ютерів. Машина починає працювати під наказом вірусу, розсилаючи по мережі спам або просто знищуючи сама себе.

Здавалося б, антивірус потрібен лише активним користувачам ПК. Ні в якому разі. Сучасні гаджети «люблять» оновлюватися самостійно, не питаючи дозволу у власника. Так, поки безтурботний юзер попиває ранкову каву, його планшет качає заражену програму або одного мережеві «сюрпризи».


ЦIКАВI НОВИНИ:

Вимоги до захисту

В зв’язку з можливою атакою комп’ютера цілою ордою вірусів, має сенс запастися комплексним антивірусом, здатним відбути ворожі програми.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірусний захисник

Крім охорони інформації, якісний продукт сканує і відвідувані користувачем ресурси. Шкідливі програми можуть проникати і з інтернет-сторінок, тому антивірус попереджає відвідування таких сайтів.

Примітка! Деякі антивіруси блокують і нав’язливі повідомлення сайтів, спливаючі рекламні оголошення та інші докучливі вікна. Функція дозволяє користуватися ПК, не витрачаючи нервові клітини на банери-вискочки.

Ще одна корисна функція більшості антивірусів — можливість встановити так званий батьківський контроль. Програма простежить, щоб дитина не відкривав сторінки з небажаним контентом.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Установка батьківського контролю в антивірусній програмі

Рейтинг кращих

Оскільки найбільш використовуваною операційною системою сьогодні вважається Windows, має сенс складати рейтинг, орієнтований саме на цю оболонку.


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Більшість з представлених антивірусів підтримуються 7, 8 і 10 версіями. На комп’ютерах з більш старим Windows топові захисники можуть не запуститися.

Avira

Почати список кращих варто з корисною програми Avira Antivirus. Скромна програма від німецьких розробників крокує семимильними кроками, завойовуючи популярність непоганим функціоналом. Авіра вміє розпізнавати, блокувати і видалять підозрілі об’єкти.

Програма також стоїть на сторожі анонімності, подчищая все відвідувані користувачем ресурси. Безкоштовна функція VPN збереже шлях юзера по мережі в таємниці від шпигунів.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус AVIRA

У 2018 році розробники удосконалили Авірі, надавши користувачам домашніх ПК справжній комплекс функцій. Крім стандартних можливостей, пакет Free Security Suite оснащений можливістю автоматичного оновлення, оптимізації операційної системи і відмінним паком для зберігання паролів. Тепер ключі знаходяться в більш ніж надійних руках.

Серед переваг варто відзначити і безкоштовне користування Авірі.

Kaspersky Lab

Антивірус, ім’я якого стало прозивним. Kaspersky Lab Internet Security — сама викачувана програма на пострадянському просторі. Швидше за все, немає конкурсів і тестів, в яких Касперський не перемагав хоча б один раз.

Касперський навчений максимальній кількості прийомів. Крізь його захист не пройдуть ні класичні паразити, ні шифрувальники або троянські черви. Програма також розпізнає підроблені сайти і шахрайські маніпуляції.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус Kaspersky Lab

Незаперечним плюсом стала вдосконалена функція батьківського контролю. Встановлений на смартфон дитини Касперський передає батькам дані про місцезнаходження чада. До того ж він стежить, щоб дитячий гаджет не відвідував заборонені сайти і спостерігає за «здоров’ям» смартфона.

Корисні функції Касперського:

 • низьке споживання ресурсів комп’ютера.
 • безпеку інтернет-платежів.
 • можливість установки на Андроїд.
 • зрозумілий інтерфейс.

Примітка! Згідно з опитуванням користувачів, Касперський виявився кращим антивірусом для бізнесу.

McAfee

В нашій країні McAfee Total Protection поки не так популярна. Однак на світовому ринку антивірус вже встиг заробити непогану славу. Не раз перемагаючи в AV-тестах, McAfee доводить, що за хороший захист варто платити.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус McAfee

Програма надає пробний період користування. За 30 дні безкоштовного знайомства користувач може випробувати такі функції захисту:

 • класичний захист від усіх груп вірусів.
 • моніторинг шпигунських сайтів і підроблених сторінок.
 • захист безготівкових покупок.
 • можливість встановити програму на всі пристрої користувача (на різних операційних системах).

Технічні вимоги McAfee не мінімальний, проте не відрізняються ненажерливістю. Потрібно всього 500МБ вільного простору на диску і 2 Гб оперативної пам’яті. Можливість встановити антивірус на Windows з’являється, починаючи з версії 7. ​​

Norton Security

Програма, яка рекламує вже знайоме користувачам ім’я. Антивірус потужний і простий в управлінні. Функціонал серйозний, дизайн лаконічний.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус Norton Security

Виробники сміливо заявляють, що повернуть вартість програми, якщо вона не впорається хоча б з одним вірусом. Швидше за все, їм не доведеться повертати ні копійки, адже Нортон в мить розправляється з усіма можливими загрозами.

Функціонал Нортона:

 1. Стандартний набір щитів від всіх груп вірусів.
 2. Можливість використовувати програму на смартфоні з відмінними від Віндовс ОС.
 3. Безкоштовна онлайн-допомога фахівців при видаленні вірусів діє протягом року.
 4. Підтримка старіших версій ОС, в тому числі і Windows XP.

Bitdefender

Програма поки тільки заробляє бали серед вітчизняних користувачів. Однак функціонал її вражає. Ознайомчий період триває 30 днів, після чого ПО можна купити за символічну плату.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус Bitdefender

Bitdefender — досить корисне ПО як для домашнього, так і для офісного комп’ютера. Шкідливі програми вона усуває нарівні з гігантами-антивірусами. А підозрілі сторінки попереджає ще до того, як користувач побачить їх на екрані. Тобто, шахрайські сайти навіть не з’являться в списку результатів пошуку!

Крім захисту від вірусів, програма оптимізує роботу ПК, продовжуючи його службу в разі раптового відключення електроенергії. А ще вона захищає веб-камеру пристрою.

Програма оснащена двома режимами — ігровий і робочий. Звісно під час гри тепер в минулому. Bitdefender не буде «їсти» систему в напружені для геймера моменти.

AhnLab

Продукти від трудівників-корейців все міцніше селяться в наших гаджетах. Тепер в компанії з медіа-програвачами є і антивірус. Популярність AhnLab чи не завищена. Антивірус не раз перемагав у AV-тестах.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус AhnLab

Програма стежить за здоров’ям комп’ютера в режимі реального часу. Вона ж попереджає шпигунські дії, надаючи користувачу анонімність. Попереджає антивірус і мережеві атаки. І, звичайно ж, писк моди — оптимізація Windows.

Крім стандартного набору, антивірус оснащений функцією видалення даних з диска безповоротно. Відновити стерту інформацію не вийде навіть за допомогою спеціальних програм.

Avast

Серед найкорисніших антивірусів не можна не відзначити Avast Free AntiVirus. Свою репутацію програма заробляла не один рік. Сьогодні це надійний і вірний супутник будь-якого ПК.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус Avast

Програма ідеально підходить для відносно слабких комп’ютерів. Вона невимоглива, але функціональна:

 1. Стандартний набір проти всіх груп вірусів. Плюс алгоритм, що захищає від невідомих типів загроз.
 2. Можливість відправити в хмарне сховище невідомі підозрілі файли.
 3. Надійний захист паролів.
 4. Вивільнення системних ресурсів під час гри.
 5. Оптимізація роботи машини.
 6. Запуск сканування в один клік.

Для повноцінної роботи аваст буде потрібно всього 256+ Мб ОЗУ. Вільної пам’яті знадобиться 1,5 ГБ.

Примітка! Перевага Аваст — безкоштовний режим, який при необхідності можна перетворити в більш розширений платний.

AVG

Антивірус AVG Internet Security давно не потребує листяних відгуках. ПО говорить сама за себе. Програма моніторить роботу комп’ютера, знищує віруси і захищає особисті дані користувача.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус AVG Internet Security

До того ж під захистом виявляється і веб-камера, а також паролі користувача.

Що вміє AVG:

 • сканувати інформацію на диску і зовнішніх носіях.
 • перевіряти відвідувані сторінки в реальному часі.
 • моніторити Wi-Fi з’єднання.
 • захищати мережу з допомогу вбудованого фаєрвол.
 • стояти на сторожі фінансових операцій.

Програма підтримує як старі версії Windows, так і нові — 7, 8, 10. Це і кращий антивірус для системи Android 2.2 +.

Перевага антивіруса полягає в його пробному періоді. Якщо після 30 днів використання користувач залишиться незадоволений, виробник обіцяє повернути йому витрачені кошти.

F-Secure Safe

Порівняно нова програма, що об’єднує в собі всі функції безпеки, в яких потребує ПК або смартфон.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус для смартфона

Серед плюсів програми її швидкість. F-Secure не грузить систему, а робота його практично непомітна. Сканує швидко і якісно.

Функції програми:

 • можливість захищати всі пристрої користувача одним махом.
 • батьківський контроль екстра-класу.
 • допомога в пошуку смартфона в разі його крадіжки або втрати.
 • сверхбезопасний інтернет-банкінг.
 • аналіз сторінок ще до того, як вони відобразяться в браузері.

Серед недоліків можна відзначити недопрацьований російську мову, який перетворює зручний інтерфейс в головоломку. Однак виробники обіцяють незабаром виправити цей недолік.

Trend Micro

Продукт не надто популярний з тієї причини, що вартість його трохи нижче інших антивірусів. І дарма, адже Тренд напханий безліччю корисних функцій.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Антивірус Trend Micro

Від спаму, шахраїв і інших радощів програма позбавляється в частки секунди. Завдяки машинного навчання, антивірус будує власний алгоритм боротьби з вірусами, що робить його значно надійніше аналогів.

Фільтрується також рекламний контент, небажана інформація при батьківському контролі і посилання на шпигунські ресурси.

Тренд представлений в безкоштовному пробному і платному пакетах. Підписка дозволяє убезпечити всі гаджети в будинку одним рухом.

AV-тести показали, що Тренд — кращий антивірус для смартфона на базі Android і iOS. Він оптимізує роботу гаджета і не дозволяє акумулятора розряджатися завчасно.

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
AV-тести

Інші корисні програми

Крім гігантів антивірусної « терапії », існують і програми, поки тільки набирають популярність. Варті уваги такі ПО:

 1. Qihoo 360 Antivirus total security. Комплексний захист, що складається з п’яти двигунів. Qihoo визнаний одним з кращих антивірусів для Мас.
  Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
  Qihoo 360 Antivirus total security
 2. Zonealarm free antivirus. Крім стандартного набору, пропонує захист в реальному часі і резервне копіювання даних. На сторожі безпеки варто і вбудований фаєрвол.
  Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
  Zonealarm free antivirus
 3. Adaware antivirus free. Комплексний захист для будь-якого пристрою. Виробники регулярно оновлюють функціонал Adaware. Присутній безкоштовна підписка на 1 рік.
  Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
  Adaware antivirus free
 4. Trend micro mobile security antivirus. Антивірус не просто сканує дані, але і оптимізує роботу гаджета. Під його управлінням термінові програми прискорюються, а фонові сповільнюються. Серед переваг малу вагу програми і 99,9% її ефективності, що доведено тестами.
  Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
  Trend micro mobile security antivirus

  Згідно AV-тестів, які не ввійшли в «золотий» рейтинг справляються із захистом комп’ютера не менш ефективно.

  На сторожі смартфона

  захисту потребує на тільки ПК, але і портативні гаджети. Так, в 2018 був складений рейтинг кращих антивірусів для смартфонів на базі Android.

Кращі програми для Андроїд:
Антивірус Фото Опис Avast Mobile Security

Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Крім стандартних функцій, програма дозволяє блокувати виклики, додатки і сам телефон в разі його втрати AhnLab V3 Mobile Security
Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
серед переваг можливість використання на старих версіях Android і високий рівень захисту від крадіжки. Істотний недолік відсутність російської мови Bitdefender Antivirus Free
Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Молодший брат антивіруса для ПК. Якісний продукт з можливістю самонастроювання і графіком сканування, який можна запланувати заздалегідь Kaspersky Mobile Antivirus
Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Сильне ПО вітчизняного виробництва. Підтримує всі можливі функції антивіруса, а також сполучається з годинником з ОС Android Wear. Однак більшість просунутих функцій доступні лише по передоплаті McAfee Security Power Booster
Кращий антивірус 2018 року рейтинг для Windows 10
Все, за що доводиться платити в інших програмах, тут безкоштовно. Приватна власність, потужний щит проти вірусів і навіть можливість сфотографувати злодія
Антивірус — засіб захисту гаджета, без якого сьогодні неможливо повноцінне використання пристрою. Щоб дані і сама машина були в безпеці, рекомендується використовувати дійсно якісні продукти. Наприклад, антивіруси зі списку кращих в 2018 році.

Відео — Рейтинг антивірусів 2018 року

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як поставити пароль на флешку: 5 простих робітників способів

Scooby

Зміна теми оформлення ВКонтакте на комп’ютері і телефоні

Alex

Як поставити комп’ютер на блокування

Bobby

Як заборонити доступ до сайту на комп’ютері

Tanya

Як завантажити відео з TikTok з водяним знаком та без нього

Undershmidtther

Як відновити повідомлення в WhatsApp після видалення або перевстановлення додатка

Murcia

Як видалити Avast Software

Bobby

Як встановити пароль на Wi — Fi і захистити свою мережу

Alex

Як змінити пароль на комп’ютері Віндовс 7

Scooby

Залишити коментар