Текстові редактори

Як відредагувати файл PDF

Як відредагувати файл PDF
Як відредагувати файл PDF

Зміст

 • Програма Adobe Acrobat
  • Відео — Як редагувати PDF файл
 • LibreOffice
 • Редагування за допомогою онлайн-сервісів

Програма Adobe Acrobat

Основним засобом для створення і редагування PDF є програма Adobe Acrobat, яку розробляє безпосередньо компанія Adobe, творець даного формату


ЦIКАВI НОВИНИ:

Вона володіє відмінною функціональністю і зручністю в роботі. Щоб відредагувати PDF-файл спочатку потрібно запустити цю програму, потім відкрити файл з основного меню програми. Потім можна приступати до редагування. Adobe Acrobat в своєму складі має широкий набір інструментів.

Як відредагувати файл PDF
Редагування PDF-файлу за допомогою Adobe Acrobat


ГОРЯЧI НОВИНИ:

В файлі можна змінювати практично всі об’єкти — текст, зображення, графічні об’єкти. Для редагування зображень Adobe Acrobat може використовувати сторонню програму — графічний редактор. Оптимальним вибором буде використання іншої розробки Adobe — програми Photoshop. Щоб отримати можливість більш тонкого редагування слід використовувати «Розширене редагування» з панелі «Інструменти».

При необхідності змінити порядок сторінок в документі слід використовувати меню «Сторінки», доступне з «Панелі навігації». Сторінки в цьому випадку можна змінювати в довільному порядку, просто перетягуючи їх мишкою.

Як відредагувати файл PDF
Функції Adobe Acrobat

Щоб відредагувати текст в документі PDF слід використовувати відповідне меню «Змінити текст». Клацніть мишкою на потрібний фрагмент тексту і внесіть необхідні зміни.

Можна виділити наступні переваги програми Adobe Acrobat:

 1. Широкий набір інструментів для редагування.
 2. Постійні поліпшення та оновлення від компанії-творця PDF формату.
 3. Стабільність роботи та щодо наявності перекладу під всі основні ОС.

Крім редагування дана програма має можливість сканування безпосередньо в PDF-формат , перетворення інших типів файлів (doc, html і інших) в PDF файл, а також ряд інших корисних функцій.

Серед недо татков можна відзначити, мабуть, один, але досить істотний. Програма ця платна і вартість ліцензії порівняно висока.

Відео — Як редагувати PDF файл

LibreOffice

Однією з альтернатив для редагування PDF служить відомий офісний пакет LibreOffice. Незважаючи на те, що його основне призначення — редагування текстових документів і робота з таблицями, LibreOffice володіє можливостями по зміні змісту PDF-формату.

На замітку! Цей пакет програм розповсюджується безкоштовно. Завантажити його можна з офіційного сайту розробника.

Як відредагувати файл PDF
Редагування PDF файлу за допомогою офісного пакету LibreOffice

Після установки програми можна використовувати її для відкриття і базових операцій по редагуванню. Після запуску виберете команду «Відкрити файл», виберете PDF на жорсткому диску і відкрийте його. Після відкриття файлу є можливість редагувати його, практично як текстовий документ. Можна змінювати шрифт, коригувати текст. Також основні операції доступні і для інших об’єктів документа. Програма дає можливість видаляти і додавати зображення, додавати посилання, повністю міняти форматування документа. Щоб зберегти зміни, зроблені в документах, потрібно вибрати команду «Експорт в PDF». Використання команди «Зберегти» призведе до перетворення документа у внутрішній формат пакета LibreOffice.

Як відредагувати файл PDF
Збереження змін

Засобами LibreOffice також можна встановити захист на вихідний PDF файл, заборонивши його редагування або відкриття . Користувачі, які не мають спеціальної пароля, в першому випадку зможуть переглянути вміст документа, але не зможуть вносити в нього ніяких змін. У другому випадку, відрити документ зможуть лише користувачі, які мають спеціальний ключ.

Редагування за допомогою онлайн-сервісів

В інтернеті існує досить багато ресурсів, де користувачам пропонується можливість відредагувати PDF файли онлайн . Деякі з них платні, але є також багато сайтів, де це можна зробити безкоштовно.

Серед таких сервісів можна назвати:

 • pdfescape.com.
 • pdf2go.com.
 • smallpdf.com.
 • pdfzorro.com.

Як відредагувати файл PDF
Сервіс pdf2go

Щоб відредагувати PDF слід зайти на сайт, вибрати відповідний розділ і завантажити оригінальний файл з жорсткого диска на сервер. Далі він стає доступний для редагування за допомогою інструментів, які є на даному ресурсі. У більшості випадків, список їх досить обмежений. Можна провести тільки найпростіші операції — видалити текст, символи, зображення. Можливістю редагування тексту не має поки що жоден онлайн-сервіс.

Як відредагувати файл PDF
Сервіс pdfescape

Натомість, якщо потрібно змінити фрагмент тексту, можна видалити старий (для цього використовується інструмент Whiteout) , а потім створити новий текстовий фрагмент (інструмент Text) У цьому випадку, дуже складно підібрати шрифт, відповідні основним документи. Такі, які зазнали коректури ділянки тексту сильно виділяються і відразу помітні. Щоб отримати відредагований файл, потрібно зберегти його і завантажити на свій комп’ютер.

На замітку! Онлайн сервіси можна рекомендувати для оперативного нескладного редагування PDF — документів, які не мають складного форматування.

Існує кілька способів, як відредагувати файл формату PDF на комп’ютері Головним критерієм, за яким користувач може зупинитися на тому чи іншому методі є цілі, складність та обсяги редагування. Якщо потрібно внести невеликі зміни в кілька документів, можна використовувати безкоштовні онлайн-сервіси або безкоштовні програми. Коли потрібно виконати складне редагування документів, у великих обсягів і кількостях, краще зупинитися на спеціально призначених для цього потужних спеціалізованих рішеннях.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як зробити презентацію без програми Powerpoint

Tanya

Як документ Ексель перевести в Ворд

Alex

Як створити bat файл в Windows 10

Sasha

Як в таблиці excel пронумерувати рядки

Scooby

Як зробити малюнок прозорим в Powerpoint

Undershmidtther

Як відкрити блокнот на Windows 10

Andrey

Формат DOCX, як відкрити?

Andrey

Як змінити файл PDF на Word

Maria

XML формат ніж відкрити

Undershmidtther

Залишити коментар