ОС

Як очистити диск С

Як очистити диск С
Як очистити диск С


ЦIКАВI НОВИНИ:

Зміст


ГОРЯЧI НОВИНИ:

 • Очищення диска «C» вручну
 • Використання спеціальних програм
 • Смартфони і планшети
  • Відео — Як очистити локальний диск С на Windows

Очищення диска «C» вручну

Бажано з самого початку відмовитися від використання системного диска для зберігання особистих файлів і передати його цілком в користування ОС. Нові програми краще встановлювати на інші диски. Ось кілька порад, які допоможуть вирішити проблему перевантаженості диска «C»:

 1. Перевірте папку «Завантаження» або «Downloads», саме в ній за замовчуванням зберігаються всі викачані з Інтернету файли. Все потрібне перемістіть на інші диски.
  Як очистити диск С
  Чистимо папку «Завантаження»
 2. Відмовтеся від використання папок, які розташовані в меню «Мій комп’ютер» або «Цей комп’ютер» (папки «Відео», «Зображення», «Музика») . Як і в першому випадку, перенесіть дані в інше місце.
  Як очистити диск С
  Переносимо інформацію з папок «Музика», «Зображення», «Відео» на інший диск
 3. Якщо Вам необхідно працювати з файлами безпосередньо на Робочому столі, розмістіть там ярлики швидкого доступу до інших каталогів .
  Як очистити диск С
  Встановлюємо ярлики на робочому столі

  Це найочевидніші дії, що дозволяють позбутися від важких призначених для користувача файлів на системному диску. Наприклад, фільм в 4K на робочому столі може зайняти більшу частину диска «C», в той час як ярлик на розташований в іншому каталозі фільм займе всього 1 кілобайт — в мільйони разів менше.

  Використання спеціальних програм

  Вище ми описали поверхневе очищення диска, що не зачіпає внутрішні файли операційної системи і програм. Щоб позбутися від усього, що скупчився в них сміття, потрібна спеціальна програма — CCleaner. Її можна завантажити як з офіційного сайту розробника, так і зі безлічі ресурсів, що пропонують для користувача софт. Встановіть програму на ПК, дотримуючись порад утиліти-установника, відкрийте її і дотримуйтесь цих вказівок:

  1. На лівій бічній панелі перейдіть на вкладку «Options» і в меню «Settings» змініть мову на російську. Перевірте розстановку галочок в меню нижче. Воно повинно бути таким, як на скріншоті.
   Як очистити диск С
   Переходимо на вкладку «Options» і в меню «Settings» міняємо мову на російську
  2. Виберіть вкладку «Очищення» і в меню «Windows» розставте галочки, як показано нижче.
   Як очистити диск С
   Вибираємо вкладку «Очищення» і в меню «Windows» розставляємо галочки
  3. Перейдіть в меню «Додатки». Для актуальних браузерів відзначте галочками всі пункти крім «Автоматичне заповнення форми» і «Збережені паролі». Потім натисніть на кнопку «Очищення».
   Як очистити диск С
   В меню «Додатки», відзначаємо галочками всі пункти крім «Автоматичне заповнення форми» і «Збережені паролі» і натискаємо кнопку «Очищення»
  4. У спливаючому вікні натисніть «ОК». Рекомендуємо також відзначити галочкою пункт «Більше не показувати це повідомлення».
   Як очистити диск С
   Натискаємо кнопку «ОК» і відзначаємо пункт «Більше не показувати це повідомлення»
  5. В процесі очищення нові спливаючі вікна можуть інформувати про необхідність закрити ту чи іншу програму. Збережіть всю необхідну інформацію і натисніть «Так».
   Як очистити диск С
   Зберігаємо всю інформацію у відкритих додатках і натискаємо кнопку «Так»
  6. Тепер Ви можете ознайомитися з результатами очищення, статистикою використання диска «C» тимчасовими файлами системи і програм.
   Як очистити диск С
   Результат очистки для ознайомлення

   Ви можете кожен раз проводити очистку вручну або задати певну її періодичність в налаштуваннях програми. Крім того, якщо CCleaner в фоновому режимі виявить перевантаженість диска «C», то інформує про це за допомогою спливаючого оповіщення, вказавши, скільки місця зможе звільнити очищення сховища.

   Смартфони і планшети

   Пристрої на операційній системі Android ще більш чутливі до вільного об’єму вбудованих ПЗУ, так як при його недостачі деякі додатки і зовсім можуть припинити роботу. Боротися з цим явищем допомагають ті ж методи, що і на ОС Windows — розвантаження диска (перенесення інформації на карту microSD), а також програмна очистка. У Play Маркеті доступно додаток з уже знайомим Вам назвою — CCleaner. Користуватися ним потрібно так:

   1. Відкрийте додаток. Як бачите, кнопка «Очистити» зараз не активна, спершу потрібно виконати аналіз сховища. Натисніть на відповідну кнопку.
    Як очистити диск С
    Натискаємо кнопку «Аналіз»
   2. Після завершення аналітичних операцій, додаток запропонує файли до видалення. Зніміть зайві галочки, якщо, наприклад, хочете зберегти вміст папки «Завантаження». Потім натисніть на конку «Очистити».
    Як очистити диск С
    Ставимо галочки і натискаємо кнопку «Очистити»
   3. Дочекайтеся завершення очищення і ознайомтеся з її результатами .
    Як очистити диск С
    В кінці показаний результат очищення

    До більшості подібних андроїд — додатків пропонують платні розширення , наприклад , з антивірусних програм . Але для чищення системи від зайвої інформації достатньо і базових версій .

    Відео — Як очистити локальний диск С на Windows

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як налаштувати та використовувати Батьківський контроль в Windows 10

Lamaxima

Як завантажити в безпечному режимі Віндовс 10

Elena

Способи скидання Windows 10 до заводських налаштувань

Megusta

Як зробити резервну копію і відновити реєстр Windows

Scooby

Як створити диск відновлення системи в Windows 8

Murcia

Як видалити стару Windows ( вінду ) після установки нової

Elena

Як дізнатися час роботи Windows 10

Tanya

Як повернути Віндовс 10 до первісного стану

Tanya

Як відкотити вінду ( як відкотити Windows )

Bobby

Залишити коментар