ОС

Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10

Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10

Зміст

 • Як сильно автозапуск уповільнює роботу ПК
 • Відключення автозапуску програм в Windows 10
 • Як відключити або видалити завантажувальні програми за допомогою Ccleaner
 • Якщо ви не можете знайти довантажувати програму
 • Які додатки зберегти
 • Якщо ви не можете розпізнати деякі запущені програми
  • Відео — Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10

Як сильно автозапуск уповільнює роботу ПК

Кожна програма, запущена вмест е з Windows, працює до тих пір, поки ми не закриємо його вручну, або не вимикаючи систему.

Значить, при включеному комп’ютері запущені програми крадуть частину ОЗУ. Вони також відбирають час у процесора за рахунок тих компонентів, які ми хочемо запустити.


ЦIКАВI НОВИНИ:

Будь-яке з додатків автозапуску може і не використовувати занадто багато пам’яті. Однак, при наявності дюжини завантажувальних модулів, споживання ресурсів швидко зростає.

На среднебюджетной ПК і вище, з процесором i5 / i7 і оперативною пам’яттю 8 ГБ / 16 ГБ, уповільнення не дуже помітно. Але на бюджетній моделі з 2-ядерним процесором, 2 ГБ або 4 ГБ оперативної пам’яті, запущені програми гальмують роботу системи.

Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
Як програми впливають на автозапуск ПК


ГОРЯЧI НОВИНИ:

В будь-якому випадку, навіть якщо у нас є найпотужніший комп’ютер у радіусі ста км, з автозапуском необхідно розібратися. Якщо ці програми рідко використовуються під час роботи Windows, чому вони повинні забирати навіть невеликий відсоток ресурсів системи?

Відключення автозапуску програм в Windows 10

Щоб докучливі програми більше не завантажували комп’ютер, скористаємося диспетчером завдань. Його легко відкрити, клацнувши правою кнопкою миші на нижній панелі. Крім того, з цим також впорається поєднання клавіш Ctrl + Shift + Esc. В результаті відкриється невелике вікно.

Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
Натискаємо поєднання клавіш Ctrl + Shift + Esc або через панель управління відкриється «Диспетчер завдань»

 1. Для перегляду всіх запущених процесів натискаємо «Детальніше».
 2. Нарешті, переходимо в розділ «Автозавантаження». Ми відразу ж бачимо всі програми, що запускаються автоматично разом з системою, і наскільки вони впливають на її завантаження.
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  Відкриваємо вкладку «Автозавантаження»
 3. Вимкніть будь-яку з них за допомогою клацання правою кнопкою миші і опції «Відключити».
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  На програмі натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо опцію «Відключити»

  Windows не дозволяє видаляти елементи автозавантаження і зберігає їх на комп’ютері. Якщо цього недостатньо, тоді повністю видаліть додатки.

Крім того, не можна відразу прибрати всі програми з автозапуску. Їх потрібно відключати по одній.

Як відключити або видалити завантажувальні програми за допомогою Ccleaner

Утиліта Ccleaner допомагає в управлінні завантажувальними додатками. Якщо її у вас немає, тоді обов’язково скачайте. Дана програма допомагає видалити зайві файли і прискорити роботу комп’ютера. Після установки програми:

 1. Зайдіть в «Сервіс» — «Автозавантаження».
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  Заходимо в «Сервіс» і натискаємо вкладку «Автозавантаження»
 2. Затисніть клавішу Ctrl і за допомогою клацання виберіть стільки завантажувальних додатків, скільки хочете (або просто натисніть Ctrl + A, щоб вибрати їх всі ). Потім вимкніть.
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  Затискаємо клавішу Ctrl за допомогою клацання лівої кнопки миші вибираємо завантажувальні програми та натискаємо кнопку «Відключити»
 3. Ccleaner також має варіант «Видалити». З його допомогою ви не деінсталюєте завантажувальні додатки, а просто заберете їх з автозапуску.
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  Натискаємо кнопку «Видалити»

  Примітка! Найкраще відключити програми на кілька днів, щоб перевірити їх необхідність. Якщо ви приберете автозапуск для конкретного додатка і пізніше пошкодуєте про це, то для відновлення колишньої функції може знадобитися його повна перевстановлення.

Крім видалення функції автозапуску, щодо завантажувальних додатків Ccleaner не пропонує нічого кращого Windows . Тому, якщо ви не використовуєте цю програму, тоді не встановлюйте її тільки для цього.

Якщо ви вирішите завантажити Ccleaner, тоді виберіть портативну версію, яка не вимагає установки і не додасть опцію моніторингу при запуску системи.

Якщо ви не можете знайти довантажувати програму

чи є певний додаток, яке ви хочете відключити або прибрати з автозапуску, але не можете його знайти в диспетчері завдань, а також за допомогою MSconfig або Ccleaner ? Ймовірно, воно запускається як служба Windows.

Щоб відключити такі додатки, вам потрібно отримати доступ до службових програмами.

 1. Натисніть одночасно клавіші Win + R і введіть services.msc
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  Натискаємо Win + R і вводимо services.msc
 2. Після виявлення необхідної служби відкрийте її подвійним клацанням миші.
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  Відкриваємо необхідну службу подвійним клацанням лівої кнопки миші
 3. Встановіть «Тип запуску» зі списку «Вручну».
  Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
  Встановлюємо «Тип запуску» на «Вручну»

  Примітка! Не вибирайте опцію «Відключено», тому що це, швидше за все, зупинить запуск програми або викличе серйозні проблеми в роботі системи. Якщо ви взагалі не хочете використовувати конкретне додаток, краще видаліть його повністю.

Крім того, переконайтеся, що нічого не торкнулися в розділі «Служби». Деякі з них, якщо відключені, будуть перешкоджати завантаженню Windows. Таким чином, дотримуйтеся сервісів для сторонніх додатків.

Які додатки зберегти

Більшість програм автозапуску не приносять користі, але не всі з них. Є парочка обраних, які повинні знаходиться включеними навіть на низькобюджетних ПК.

Завжди зберігайте антивірус при запуску, навіть якщо у нього є кілька підвантажуваних модулів.

Важливо! Включення Windows без активного і оновленого захисника рано чи пізно призведе до системної атаці. Особливо при постійному використанні Інтернету.

Деякі антивіруси, такі як BitDefender, взагалі не відображаються на вкладці «Атозагрузка» або за допомогою Ccleaner, хоча запускаються разом з Windows. У таких випадках їх легко знайти серед списку службових модулів.

Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
Програми, які не відображаються на вкладці «Атозагрузка» можна знайти в службових моделях

З іншого боку, сканери шкідливих програм , такі як MalwareBytes, SpyBot, SuperAntiSpyware і т. д., не повинні завантажуватися разом з системою. Як антивірус, так і сканер, до якого ми звертаємося, є зайвими, і це сповільнить роботу Windows.

Найкраще використовувати ручний режим перевірки при завантаженні файлу або кожні кілька днів в якості запобіжного заходу. Немає потреби в постійному захисті одночасно від двох програм.

При використанні хмарного сховища, як Dropbox, Google Диск, OneDrive і т. Д., Також важливо, щоб воно працювало в будь-який час.

Більшість завантажувальних додатків, пов’язаних з драйверами, є марними. Ви можете призупинити роботу компонентів Nvidia, AMD або Intel (hkcmd і igfxTray), і графіка від цього не постраждає. Вимкніть будь-які служби звукової карти, і якість звуку збережеться. Те ж саме відноситься до принтерів, сканерів і т. Д.

Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
Відключаємо фонові процеси

Єдиний виняток з правил, пов’язаних з драйверами, — це Synaptics. Він додає деякі функції до тачпаду, такі, як прокрутка сторінки або сенсорна чутливість. Тому, якщо ви часто використовуєте тачпад, то краще залиште модуль запущеним.

При щоденному використанні служби обміну повідомленнями, наприклад Skype, краще не прибирати її з автозапуску. Але тільки якщо вона потрібна вам кожен раз при вході в Windows. Якщо телефонувати по Skype раз в тиждень або місяць, тоді немає сенсу постійно його запускати.

На замітку! Ключове слово «щодня». Будь-який додаток, яким ми активно користуємося при кожному вході в Windows, потрібно залишити включеним.

Програми, які ви рідко або ніколи не використовуєте, не варто завантажувати разом з Windows.

Якщо ви не можете розпізнати деякі запущені програми

нераспознаваемой модулі, які завантажуються автоматично, можуть бути небезпечними, особливо якщо у них невимовні імена.

Як правило, вони говорять про наявність зараження шкідливими програмами. Якщо ви бачите незрозумілі назви в автозапуску, намагаєтеся відключити ці програми, але вони автоматично включаються при наступному перезавантаженні комп’ютера, тоді негайно перевірте час запуску за допомогою засобу відновлення, наприклад Kaspersky або BitDefender.

Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10
Перевіряємо час запуску за допомогою засобу відновлення, наприклад Kaspersky

На замітку! Звичайно, не всі невимовні записи небезпечні. До останніх відносяться hkcmd і igfxTray. Отже, перш ніж впадати в паніку, скористайтеся пошуком Google і забезпечте собі спокій.

Також існують спеціальні веб-сайти, покликані інформувати користувачів про небезпечні процеси і входженнях в систему. В цьому випадку їх допомога буде дуже до речі.

Відео — Як налаштувати автозапуск програм на Windows 10

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Перевірка цілісності системних файлів в Windows 10

Coolio

Як зробити резервну копію і відновити реєстр Windows

Scooby

Перегляд версії та інших характеристик Windows 10

Pasha

Як створити диск відновлення системи в Windows 7

Murcia

Як повернути Віндовс 10 до первісного стану

Tanya

0xc0000001 Windows 10 при завантаженні

Maxim

Як перейти з 32 на 64 Windows 10

Murcia

Додаткові параметри системи Windows 10

Maxim

Як перейти з Віндовс 10 на Віндовс 7

Andrey

Залишити коментар