ОС

Як на Mac встановити Windows

Як на Mac встановити Windows
Як на Mac встановити Windows

Зміст

 • Програмне забезпечення Boot Camp vs Virtualisation
  • Boot Camp
  • Віртуалізація
  • Відео — Як на Mac встановити Windows


ЦIКАВI НОВИНИ:

Програмне забезпечення Boot Camp vs Virtualisation

Існує кілька способів запуску Windows на Mac, для яких вам буде потрібно придбати ліцензійну версію Windows. Найпростіший спосіб — це просто зайти в Windows-системи при запуску вашого Mac-комп’ютера.

Даний спосіб здійснюється за допомогою Boot Camp — вбудованої для Mac OS X / macOS утиліти. Він також пропонує кращу продуктивність серед всіх доступних методів.


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Як на Mac встановити Windows
Boot Camp вбудована в Mac OS XmacOS утиліти

Інший варіант — це віртуалізація. Даний метод дещо складніше і вимагає наявності зовнішнього застосування, такого як Parallels Desktop, або VMware Fusion. Це означає, що ви можете швидко перемикатися з однієї системи на іншу, але при цьому обчислювальні потужності комп’ютери розтрачуватимуться відразу і на Windows і на Mac, що призводить до більш низької продуктивності. Це і є основна відмінність даного способу від Boot Camp, фокусує свою увагу виключно на Windows OS.

Як на Mac встановити Windows
Зовнішнє додаток VMware Fusion для роботи з програмним забезпеченням віртуалізація

Отже, розглянемо обидва методу черзі .

Boot Camp

Якщо ви є шанувальником Apple, але при цьому звикли працювати на Windows, то одне з найпоширеніших рішень — це використовувати метод Boot Camp. Вам знадобиться USB-накопичувач з не менше 16 ГБ вільного місця, щоб додати туди файли Windows 10 і необхідні файли для Boot Camp. Не забудьте перевірити оновлення програмного забезпечення, щоб переконатися, що macOS, прошивка Mac і Boot Camp Assistant мають останню версію.

Вам також знадобиться як мінімум 30 ГБ вільного місця на вашому комп’ютері, щоб надати місце для системи. Boot Camp візьме файл ISO і створить образ системного диска, який в подальшому можна буде застосовувати для настановних цілей.

Для того, щоб вільно перемикатися між операційними системами, потримайте клавішу Alt (Option).

Як на Mac встановити Windows
Для перемикання між операційними системами, утримуємо клавішу Alt (Option)

Після запуску вами Windows, комп’ютер буде перенаправляти всі ресурси на забезпечення роботи саме цієї системи. Таким чином, продуктивність, в порівнянні з методом віртуалізації, буде в два рази вище.

Ось список дій, який потрібно здійснити для запуску Windows 10 на вашому Мак-комп’ютері:

 1. Завантажте образ диска. Виберіть 64-розрядну завантаження.
  Як на Mac встановити Windows
  Завантажуємо образ диска і вибираємо 64-розрядну завантаження
 2. Переконайтеся, що macOS, ваша прошивка Mac і помічник Boot Camp оновлені.
 3. Як тільки ви завантажте Windows 10 ISO (див. вище), відкрийте Асистент Boot Camp. Відзначте наступні поля «Створити інсталяційний диск» і «Встановити Windows 10″ (не звертайте увагу на те, що зазначений інший Windows).
  Як на Mac встановити Windows
  Відзначаємо наступні поля «Створити інсталяційний диск» і «Встановити Windows 10»
 4. Підключіть USB-накопичувач, знайдіть ISO-файл Windows 10 за допомогою Boot Camp-асистента. Boot Camp скопіює Windows 10 ISO і всі системні драйвера, які будуть потрібні для її запуску, на USB-накопичувач. Через деякий час ваш USB-накопичувач стане завантажувальним диском Windows 10.
  Як на Mac встановити Windows
  Підключаємо USB-накопичувач і знаходимо ISO-файл Windows 10 за допомогою Boot Camp-асистента
 5. Наступний крок має ключове значення, вам потрібно буде розділити жорсткий диск. Це означає відведення кількості місця для вашої системи. Рекомендований мінімум становить 20 ГБ, але найкраще — це 55 ГБ.
  Як на Mac встановити Windows
  Ділимо жорсткий диск
 6. Після того як ви відвели системі необхідний простір, клікніть на «Встановити». Windows 10 почне процес установки. Як тільки це відбудеться, Windows кілька разів перезавантажиться. Він повинен перезавантажитися вже в системі Windows 10, щоб ви могли побачити екран настройки Windows, але нічого страшного, якщо це відбудеться в macOS. Не забувайте, що якщо ви будете деякий час утримувати кнопку Option / Alt при перезапуску, вам висвітиться меню вибору системи.
 7. Далі введіть ключ продукту і перейти до Windows Boot Camp. Дотримуйтесь процедури установки. Після установки, MacOS сам завантажиться в Windows 10.
  Як на Mac встановити Windows
  Прямуємо процедурі установки Windows 10
 8. І нарешті вам буде потрібно установка драйверів Boot Camp, які знаходяться на вашому USB-накопичувачі. Знайдіть їх і запустіть setup.exe, для установки.
  Як на Mac встановити Windows
  Після установки Windows обов’язково встановлюємо драйвера Boot Camp, які знаходяться на вашому USB-накопичувачі

  Рада! Вказується, що для функціонування Windows 10 вистачає двадцяти гігабайт на жорсткому диску, однак насправді для коректної роботи системи обов’язково буде потрібно додаткове місце.

Як на Mac встановити Windows
При поділі дисків для Windows залишаємо більше місця, ніж пише система

Віртуалізація

Альтернативний метод — віртуалізація, дає можливість створити віртуальну одну віртуальну машину всередині другої. Таким чином, Windows тут запускається як додаток. Але при цьому ресурси витрачаються на обидві системи.

Є різний софт віртуалізації, в даному випадку ми розповімо вам про використання VMware Fusion для запуску Windows 10 і macOS на вашому Mac, хоча цей процес в цілому аналогічний іншого програмного забезпечення віртуалізації, такому як Parallels.

Отже, список дій для запуску Windows на Mac за допомогою VMware Fusion:

 1. Після завантаження, образ диска VMware Fusion буде збережений в каталозі «завантаження за замовчуванням». Знайдіть його і двічі клацніть по файлу VMware.dmg, почавши установку.
  Як на Mac встановити Windows
  Знаходимо образ диска VMware Fusion і двічі клацаємо мишкою для установки
 2. Двічі клікніть по значку VMware Fusion, щоб запустити установку.
  Як на Mac встановити Windows
  Двічі натискаємо по значку «VMware Fusion», що б запустити установку
 3. Після установки запустіть програму. Відкриється вікно: «Бібліотека віртуальної машини», в якому ви можете створити віртуальну машину. Тепер ви можете використовувати функцію Windows Easy Install для VMware Fusion для автоматичної установки Windows і VMware Tools на вашій віртуальній машині.
 4. В вікні «Бібліотека віртуальної машини» двічі клікніть по «Створити» або виберіть «Файл» «Створити ». Запускається новий помічник віртуальної машини.
  Як на Mac встановити Windows
  Двічі натискаємо на вкладку «Створити» або вибираємо «Файл», потім «Створити»
 5. Натисніть «Продовжити», або щоб перейти на панель «Операційна система». Тепер в даному вікні вибирайте будь-яку систему і версію для своєї віртуальної машини. На панелі «Ім’я» введіть ім’я віртуальної машини в поле «Зберегти як».
  Як на Mac встановити Windows
  Вибираємо будь-яку систему і версію для своєї віртуальної машини
 6. На панелі віртуального жорсткого диска придумайте максимальні розміри для нього. Найменший можливий обсяг для Windows 10 — це 1 ГБ, однак Microsoft рекомендує залишити 2048 МБ. Слід встановити для вашої віртуальної машини 4 ядра процесора.
  Як на Mac встановити Windows
  Встановлюємо для віртуальної машини 4 ядра процесора
 7. На панелі «Windows Easy Install» виберіть «Використовувати Easy Install». Введіть своє ім’я, пароль (необов’язково) і ключ продукту Windows.
  Як на Mac встановити Windows
  На панелі «Windows Easy Install» вибираємо «Використовувати Easy Install»
 8. «Ім’я» має бути ім’ям, на якому зареєстровано ваше програмне забезпечення Windows, а не вашим ім’ям користувача Windows. «Пароль» буде вашим паролем облікового запису адміністратора Windows.
 9. Після цього ви перейдете до діалогу «Готово». Далі почніть запуск віртуальної машини і установку операційної системи. Відзначте свій установчий носій Windows і виберіть опцію «Використовувати інсталяційний диск операційної системи», якщо ви використовуєте DVD, або «Використовувати файл образу установки операційної системи», якщо це USB-накопичувач. В останньому випадку вам доведеться ще знайти файл на диску.
 10. Нарешті, натисніть «Готово». VMware Fusion встановить Windows. Це займе максимум 45 хвилин, і після завершення цієї процедури ви зможете в будь-який момент завантажуватися в Windows з OS X.

Як на Mac встановити Windows
Натискаємо «Готово»

Відео — Як на Mac встановити Windows

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як завантажити в безпечному режимі Віндовс 10

Elena

Як налаштувати та використовувати Батьківський контроль в Windows 10

Lamaxima

Як звільнити місце на диску в Windows 10

Serega

Як відключити автоматичне оновлення Віндовс 10

Alfonso

Як відформатувати диск С за допомогою диска відновлення системи

Megusta

Як дізнатися дату і час, коли була встановлена Windows

Alex

Як почистити диск С на Віндовс 10

Coolio

Як створити образ системи в Windows 10

Maria

Як очистити диск С

Marina

Залишити коментар