Різне

Як полагодити поламаний IQOS

Айкос — сучасне обладнання, що робить процес куріння приємніше і безпечніше. Воно відрізняється складною конструкцією, яка при неправильній експлуатації виходить з ладу. Заміна нагрівального елементу IQOS https://fullcartridge.com.ua/remont-iqos/ — одна з найчастіших причин звернення в сервісний центр.

iqos


ЦIКАВI НОВИНИ:

Що таке нагрівальний елемент в IQOS

Керамічний нагрівати є одним з найважливіших компонентів в Айкос. Вся унікальність розробки концерну Philip Morris International полягає якраз в роботі цієї деталі.

Вейпи втратили свою аудиторію відразу після того, як на ринку з’явився IQOS. Базове відмінність полягає в самому процесі куріння. У першому випадку використовується нікотиновмісну рідина, яка розігрівається до необхідних температурних показників. У другому випадку застосовується класичний тютюн, але він не горить, як у звичайній сигареті, а нагрівається. За рахунок цього процесу відбувається випаровування нікотину.


ГОРЯЧI НОВИНИ:

На керамічний нагрівач припадає найістотніша навантаження, так як від нього і залежить робота всього пристрою. Принцип використання нагадує звичайне куріння звичних сигарет.

У спеціальний тримач вставляється стик з нікотином.
Натискається кнопка включення, активізує роботу нагрівача.
Як тільки тютюн нагрівається до необхідної температури, можна починати насолоджуватися курінням.

При поломці нагрівача користуватися Айкосом стає нереально, необхідно починати ремонт.

Причини поломки

Якщо зламався нагрівальний елемент IQOS, не потрібно починати панікувати. Цю проблему можна усунути в сервісному центрі або самостійно, якщо деталь не має ніяких серйозних зовнішніх пошкоджень.

Варто обов’язково встановити причину поломки, щоб надалі не потрапити в таку ж неприємну ситуацію.

До поломки нагрівача наводить кілька факторів.

Неакуратна чистка пристрої

У міру необхідності Айкос необхідно чистити. Накопичився у нагрівача нагар і інші забруднення роблять смак тютюну не таким насиченим, додають гіркоти. Для очищення електронної сигарети рекомендується використовувати щітки, палички або йоржики, які можна знайти в спеціалізованих магазинах.

Якщо скупчилися забруднення важко усунути, краще звернутися в сервісний центр.

Контакт з водою

IQOS рекомендується берегти від впливу вологи. Якщо вона потрапить на електричні контакти, то поломка неминуча. В такому випадку нагрівальний елемент перестає працювати коректно, його необхідно буде поміняти на новий. Якщо води потрапило трохи, пристрій можна просушити.

Поломка леза

Лезо — ще одна важлива складова електронної сигарети. Його потрібно берегти від попадання будь-якої вологи, інакше воно може заіржавіти. Якщо воно відламати, є два виходи з положення — замінити його на новий елемент і поставити нове лезо.

Перегрів корпусу

Несправний акумулятор призводить до того, що нагрівач перегрівається і виходить з ладу. Час від часу потрібно проводити заміну елемента для коректної роботи електронної сигарети.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 1 Середній: 5]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як вибрати радіатор для квартири

admin

Формування інформаційного матеріалу для стендів з охорони праці

admin

Просування інтернет-магазинів

admin

Продуктовий магазин в селі як бізнес

admin

Як взяти онлайн-займ

admin

Який вибрати радіатор опалення

admin

Професійне музичне обладнання

admin

Що таке брізер: особливості та нюанси

admin

Як вибрати тротуарну плитку

admin

Залишити коментар