Різне

Що таке брізер: особливості та нюанси

Основним завданням бризер ТИОН є провітрювання приміщення і очищення повітряного потоку, що надходить з вулиці. Він може працювати 24/7 круглий рік, забезпечуючи людей в приміщенні свіжим повітрям навіть при закритих вікнах. Це компактний і простий в управлінні прилад, розрахований, в залежності від типу і класифікації, на приміщення від 20 до 100 кв.метрів.


ЦIКАВI НОВИНИ:

Брізери відрізняються безшумною роботою і відносно низьким енергоспоживанням. Також у них може бути ряд додаткових функцій:
підігрів повітряного потоку
іонізація
ароматизація
УФ-опромінення
датчики СО2, забруднення і вологості повітря
управління за допомогою пульта або смартфона


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Які завдання вирішує брізер

Усунення вологості і духоти в приміщенні
Очищення повітря від неприємних запахів, сажі, гару, піску, пилу, пуху, а також бактерій і алергенів (при наявності відповідного виду фільтра)
Перешкода утворення конденсату і цвілі
Якісне та стабільне провітрювання

Як працює брізер

Брізер — це не просто окремий пристрій, а частина припливно-витяжної системи будинку або квартири. Він складається з корпусу, воздуховода з гратами, вентилятора, системи управління, пульта і, звичайно, набору фільтрів. Від набору фільтрів залежить те, від яких конкретно забруднень брізер буде очищати повітря. Наприклад, фільтри грубого і тонкого очищення фільтрують різні частки забруднень з вулиці, НЕРА фільтрує навіть дуже дрібні частинки пилу, алергени і спори цвілі, вугільний фільтр усуває запахи, гази і дим.

Принцип роботи брізера простий: повітря з вулиці через зовнішній клапан надходить на каскад з фільтрів і проходить очистку, після чого подається в приміщення. При наявності додаткових функцій повітря може нагріватися, проходити процес іонізації або ароматизації.

Відмінність брізера від іншої кліматичної техніки

Серед кліматичної техніки можна виділити брізери, кондиціонери, рекуператори (очищувачі повітря) і припливні клапани (віконні та стінові).

Брізер не просто подає повітря з вулиці, а й очищає його за допомогою системи фільтрації, а при наявності нагрівального елементу — обігріває перед подачею в приміщення. Також брізер забезпечує рециркуляцію і очищення повітря всередині приміщення без забору з вулиці.
Кондиціонер охолоджує або нагріває повітря, забезпечуючи його рециркуляцію в приміщенні, але при цьому не очищає його і не подає додатковий приплив повітря з вулиці.
Рекуператор встановлюється в вентиляційні установки, забезпечуючи приплив повітря з вулиці і нагріваючи його перед подачею в квартиру теплом витяжного повітря. Він затримує тепло виходить повітряного потоку для підтримки оптимальної температури.
Припливні клапани найчастіше забезпечують тільки приплив повітря з вулиці. Вони не мають системи фільтрації (у стінових клапанів присутній тільки фільтр грубого очищення), що не нагрівають і не охолоджують повітря.

Таким чином, в брізере з’єдналися кращі якості припливного обладнання, і до них приєдналися нові функції, які роблять пристрій максимально зручним і ефективним.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Формування інформаційного матеріалу для стендів з охорони праці

admin

Просування інтернет-магазинів

admin

Який вибрати радіатор опалення

admin

Продуктовий магазин в селі як бізнес

admin

Як взяти онлайн-займ

admin

Як полагодити поламаний IQOS

admin

Як вибрати радіатор для квартири

admin

Професійне музичне обладнання

admin

Як вибрати тротуарну плитку

admin

Залишити коментар