Різне

Як вибрати тротуарну плитку

Переймаючись питанням, яка тротуарна плитка краще, бажано довіритися професіоналам. Як правильно вибрати плитку? Слід звернутися в спеціалізується компанію, в каталозі якої представлений широкий асортимент товару.

Особливості тротуарної плитки

тротуарная плитка Харьков — матеріал, призначений для облагороджування різних територій. Основне її завдання — ландшафтне оформлення і надання привабливого зовнішнього вигляду різних ділянок.


ЦIКАВI НОВИНИ:


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Багато хто задається питанням, як вибрати тротуарну плитку для дачі або для будь-якого іншого ділянки. Найголовніше, на що зазвичай звертають увагу споживачі — це зовнішні особливості матеріалу. Також необхідно при виборі враховувати експлуатаційні характеристики тротуарної плитки, оскільки вона повинна витримувати великі навантаження, вплив негативних зовнішніх чинників і служити якомога довше.

Види тротуарної плитки

Якщо задатися питанням, яка буває тротуарна плитка, то можна виділити кілька видів цього матеріалу:

Цементно-піщана. Найекономічніший варіант плитки, який користується великою популярністю через те, що волога не затримується на поверхні.
Вибролитая. В процесі виробництва плитки використовуються пластичні склади. Вона має особливий зовнішній вигляд, який схожий на цегляну або дерев’яне покриття. В основному таку плитку використовують для мощення доріжок на садових ділянках та прибудинкових територіях заміських будинків.
Вібропресована. Виготовляється з бетонної суміші, яка заливається в прес-форми, що піддаються тиску з вібрацією. Така плитка має строгу форму і шорстку поверхню. Матеріал найчастіше використовується для мощення доріжок в громадських місцях.
Гранітна. Така плитка з натурального каменю легко переносить перепади температур і має тривалий термін служби.
Гумова. Порівняно новий матеріал, який виготовляється на основі гумової крихти. Така плитка має м’якістю і високою еластичністю. Матеріал найчастіше використовується для установки на дитячих майданчиках, пішохідних доріжках і на інших ділянках, до яких пред’являються підвищені вимоги до безпеки.

Вибір матеріалу залежить від того, куди він буде встановлюватися, і наскільки активно плитка буде експлуатуватися. Матеріал зазвичай вибирається за призначенням. Наприклад, якщо по плитці їздитимуть автомобілі, то слід віддавати перевагу продукції, що вироблена методом вибропресса, оскільки вона витримує великі навантаження і має тривалої термін експлуатації.

Переваги тротуарної плитки

Матеріал має такі позитивні особливості:

прекрасний зовнішній вигляд в порівнянні з іншими видами покриттів, що використовуються під відкритим небом;
міцність, надійність і довговічність — штучний матеріал служить не менше 30 років, а тривалість служби виробів з натурального каменю може бути більше ста років;
плитка виробляється з абсолютно екологічно безпечних і нешкідливих матеріалів;
продукція прекрасно переносить низькі і високі температури;
елементарне залицяння і простота очищення від забруднень;
тротуарна плитка легко перевозиться і встановлюється;
можливість створення багатьох варіантів укладання, завдяки великому вибору форм, розмірів і кольорів;
при необхідності матеріал можна витягувати, щоб використовувати повторно.

Багато хто задається питанням, як вибрати тротуарну плитку під автомобіль. Головна особливість, якої вона повинна володіти, це висока міцність і витримування великих навантажень. Також плитку слід укладати на бетонну основу з застосуванням всіх необхідних норм. Тільки так матеріал зможе витримати велику вагу транспортного засобу.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 1 Середній: 5]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Просування інтернет-магазинів

admin

Як полагодити поламаний IQOS

admin

Що таке брізер: особливості та нюанси

admin

Професійне музичне обладнання

admin

Як взяти онлайн-займ

admin

Формування інформаційного матеріалу для стендів з охорони праці

admin

Як вибрати радіатор для квартири

admin

Який вибрати радіатор опалення

admin

Продуктовий магазин в селі як бізнес

admin

Залишити коментар