Різне

Як вибрати радіатор для квартири

Виконуючи ремонтні роботи, люди часто стикаються з проблемою заміни старих батарей на сучасні високоефективні аналоги. Природно, виникає питання — як правильно підібрати найбільш ефективні радиатор отопления, які з них найкраще встановити в квартирі. Відповідь буде залежати від багатьох складових, головні з яких — це площа майбутнього обігріву, тип передбачуваного приладу, умови його експлуатації і т.д. У наш час ринок будматеріалів пропонує широкий асортимент обігрівачів, виготовлених з різного сировини і під різні потреби.


ГОРЯЧI НОВИНИ:


ЦIКАВI НОВИНИ:

Система централізованого опалення: основні характеристики

Для квартирних радіаторів пред’являються особливі вимоги, так як вони стануть частиною центрального теплопостачання, у якого своя специфіка роботи. Всі подібні системи мають схожі експлуатаційні умови — теплоносій по теплотрасах надходить від ТЕЦ або котельні до багатоповерхового будинку, де за допомогою помпи та іншого обладнання, розподіляється по внутрішніх трубопроводах, які доставляють його безпосередньо в житло.

Система централізованої подачі тепла має свої підводні камені і суттєві недоліки:
Коливання температурних показників (то стрімкий розігрів, то охолодження);
Можливість різких перепадів тиску — гідроудари;
Низький коефіцієнт передачі тепла до батарей, як наслідок, недостатній обігрів приміщень і нерівномірна температура останніх (одні гарячі, інші більш прохолодні);
Сезонний злив теплоносія з системи;
Погана якість води — наявність агресивних компонентів, кисню, шламу, жорсткості, кислотності та ін.

Та все це, з часом, призводить до підвищеного зносу устаткування. А в ситуації, коли відбувається гідравлічний удар, з’єднання і самі батареї можуть почати протікати або зовсім лопнути, принісши чимало клопоту. Також через не ідеального теплоносія, який може, при циркуляції, нести наліт, частинки іржі, вапна та іншого сміття, забиваються канали та труби радіаторів. Результатом цього буде недоотримання сплаченого ТЕПЛОРЕСУРС, а також підвищені корозійні реакції всередині обігрівачів, що значно скорочує їх термін придатності.

Параметри вибору

Головним моментом, на який варто звертати увагу, при підборі радіаторів є матеріал, з якого вони виготовлені. Різні сплави будуть по-різному поводитися в одних і тих же експлуатаційних умовах. На даний момент ринок готовий запропонувати чотири основних види опалювальної техніки:
чавунну;
алюмінієву;
сталеву;
біметалічну.

Для кожного типу обігрівача заводом-виготовлювачем прописані його технічні характеристики:
робочий тиск;
максимально допустимий тиск;
конструктивна особливість (секційна, трубчаста або панельна);
обсяг води;
рекомендована жорсткість і температура теплоносія;
гарантійний термін експлуатації приладу.

Більшість виробленої на ринку продукції робиться під вимоги держав ЄС, якість теплових мереж, яких, в рази перевершує вітчизняні. Тому обов’язково враховуйте цей факт при покупці. Наприклад, показник тиску в наших централізованих опалювальних системах становить 11-16 атмосфер для висотних будівель і 5-10 атмосфер в стандартних 5-ти поверхових хрущовках. Робоча температура рідини, що подається коливається в межах 65-90 ° C. Вибираючи опалювальну техніку, спираючись на ці дані, Ви забезпечите себе від можливих аварійних ситуацій.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як вибрати тротуарну плитку

admin

Як взяти онлайн-займ

admin

Професійне музичне обладнання

admin

Як полагодити поламаний IQOS

admin

Продуктовий магазин в селі як бізнес

admin

Формування інформаційного матеріалу для стендів з охорони праці

admin

Який вибрати радіатор опалення

admin

Просування інтернет-магазинів

admin

Що таке брізер: особливості та нюанси

admin

Залишити коментар