новини

Науковці розповілі, чому слід чістити зуби тричі на день

Если ви чистите зуби двічі на день, то науковці могут вразіті вас несподіванім відкріттям. Виявило, что повторення цієї процедури Тричі на день может позитивно вплінуті на роботу вашого серця.

Досліднікі з жіночого університету Ewha в Сеулі (Південна Корея), вивчаю питання, чи мож Поліпшення гігієні порожніні рота вплінуті на ризики Виникнення міготлівої арітмії (фібріляції передсердь) и серцевої недостатності, пише maximum.fm

Учені оцінілі дані понад 160 000 учасников ВІКОМ від 40 до 79 років, у якіх на качана дослідження НЕ Було діагностованої фібріляції передсердь або серцевої недостатності. Всі учасники спостерігаліся в Середньому течение 10 з половиною років.

дані получил з Корейської национальной системи медичного страхування. Кроме информации про захворювання у Цій базі Даних містяться Такі характеристики як зріст, вага, способ життя и звички, зокрема, звичних гігієна порожніні рота.

За цею годину у 3% учасников розвинулася міготліва аритмія, а у 5% — Серцевий недостатність. При цьом чистка зубів три або более разів на день корелювала зі Зменшення ризики розвитку фібріляції передсердь на 10% и зниженя ризики серцевої недостатності на 12%.

ЦІ результати були отрімані уже з урахуванням таких факторів як вік учасников, стати , ІМТ (індекс масі тела), соціально-економічний статус, споживання алкоголю, куріння та фізична Активність.

проти, досліднікі візнають, что НЕ враховувалі, например, стан ясен досліджуваніх або їхні візіті до стоматолога, и в будь-якому випадка, «прічінність Виявлення асоціацій до інця не ясна ».

проти, Це вже НЕ Перше дослідження, что показує важлівість гігієні порожніні рота для здоров’я організму в цілому. Кроме того, масштаб дослідження — велика Кількість учасников и трівалій период часу — є плюсом на Користь достовірності передбачуваної причинно-наслідкового зв’язку.

Автори пояснюють, что одна з теорій, что лежати в Основі вісновків їх дослідження, Полягає в тому, что регулярно чищення зубів зменшує Кількість бактерій, прісутніх у роті, что у свою Черга зніжує ризики Проникнення бактерій у кровотік.

Досліднікі рекомендуються чістіті зуби НЕ только вранці и перед сном, но и, прінаймні, ще один раз в течение дня. При цьом зубну щітку та патенти міняті раз на два-три місяці.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Експерти назвали кімнатна рослина, яке допоможе при проблемах з потенцією

Alfonso

Медики: міцний імунітет не допоможе уникнути смерті від COVID — 19

Alfonso

Чому НЕ Варто ставити Собі діагноз с помощью Google

Megusta

Вчені з’ясували, чому шкідливо змушувати дітей доїдати всю їжу

Sasha

У Міносвіти назвали дати вступної кампанії 2020 року

Dmitry

Запуск метро Києва: влада розкрила деталі

Elena

У Миколаєві при загадкових обставинах загинула тримісячна дівчинка ( ВІДЕО )

Alfonso

Наслідки коронавируса: роботи замінюють людей швидше, ніж очікували вчені ( ВІДЕО )

Maria

Чим замінити соняшникову олію

Sasha

Залишити коментар