новини

Це засіб відмінно впоратися з болем у спині

В дослідженні, опублікованому в Pain Medicine, фахівці з університету Мічігану показали, що акупресура відмінно справляється з болем в спині. Однак підійде не будь-яка стимуляція.

Експеримент проходив наступним чином: 67 учасників з хронічним болем у попереку рандомно розподілили на три групи. Перша група виконувала розслабляючий точковий масаж, друга — стимулюючий точковий масаж, а третя застосовувала стандартне лікування.

«Розслабляючий точковий масаж вважається ефективним засобом для лікування безсоння, а стимулюючий точковий масаж більше відомий як засіб для зниження втоми», — коментує Сьюзан Мерфі, доктор медичних наук і провідний автор дослідження.

Учасників груп акупрессури спершу навчили правильно виконувати тиск на потрібні точки тіла. Надалі вони виконували масаж самостійно протягом шести тижнів — по півгодини щодня. Учасникам контрольної групи було запропоновано продовжувати раніше призначені процедури.

За підсумками шести тижнів, учасники, які виконували стимулюючий точковий масаж, відчували більше болю і втоми в порівнянні з піддослідними «групи звичайного лікування».

Зате учасники, які дотримувалися розслаблюючій акупрессурних схеми, навпаки, відчували значно менше болю в порівнянні зі звичайним лікуванням.

Відмінностей в якості сну між групами виявлено не було.

за словами вчених, це дослідження підкреслює переваж єства немедикаментозного лікування хронічного болю, яке пацієнти можуть легко застосувати самостійно і швидко отримати позитивні результати.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Медики розповіли про користь білого шоколаду

Andrey

Вчені з’ясували причину виникнення Сонячної системи

Axel

У Китаї був зафіксований новий випадок зараження COVID — 19

Andrey

Вчені назвали фактор, який необхідний для нормальної роботи нирок

Tanya

В Україні пройшов 12 -годинний онлайн — марафон з танців ( ВІДЕО )

Serega

Лами можуть врятувати від COVID — 19: доведено їх лікувальні властивості

Dmitry

Кот — воротар з Великобританії підкорює світ своєю майстерністю у футболі ( ВІДЕО )

Pasha

Стало відомо, кому не рекомендується вживати моркву

Murcia

В Україну з Німеччини за одну добу евакуювали близько 100 чоловік

Marina

Залишити коментар