новини

Як зрозуміти, що вас тримає ненависна робота

Як зрозуміти, що вас тримає ненависна робота
Задоволення і гроші від роботи це не мета, це результат. Зміна роботи не гарантує успіх. Для початку, знайдіть сенс в своїй справі. Компанія, організація, фірма — це один організм. І якщо в ньому зламана деталь, він працює погано. Схаменіться! Ви не менш важлива персона, ніж начальник, «кращий працівник місяця» і сам власник! Ви все єдине ціле! Завжди будуть ті, хто роздає вказівки, будуть краще, але не буде більше такого як ви. Підкоряючись, ви не стаєте менш значущим, ви втілюєте загальну ідею. Задоволення приходить від руху до мети.

Як зрозуміти, що вас тримає ненависна робота
Далі мова піде про «безсиллі». Прийшовши на роботу, ви вклали свої сили, ідеї, час, а зараз ненавидите все це? Отримавши бажане, стало воно цінним? Американський психіатр Герберт Фрейденбергер, ввів поняття «емоційного вигорання». Симптоми його, такі:

• Байдужість
• Опір
• Конфлікти
• Низька якість роботи
• Психосоматичні захворювання
• Сонливість
• Депресія

«Вигорання», або ж виснаження, частіше проявляється у трудоголіків. Вони працюють вище норми, не отримуючи повноцінний відпочинок. Всьому є межа.

«Лінь має багато годин, і Ви можете використовувати цей час тільки для роботи. Так навіщо наполегливо працювати за гроші! Навчіться робити так, щоб гроші і люди працювали для Вас, а Ви могли бути вільними і робити те, що є більш важливим ». Роберт Кіосакі

Важливо і матеріальну винагороду, за відповідальну роботу, якщо платять мало — ризик виснаження збільшується. При наявності симптомів, знижуйте навантаження, або міняйте тип роботи.

Звичайно, якщо зарплата незадовільна, посада не стане улюбленою. Але питання не вичерпаний. Крім грошей, робота наділена більш цінним ресурсом — перспективою. Озирніться, що і з ким ви робите. Розглянемо дві позиції.

Як зрозуміти, що вас тримає ненависна робота
Перша, де є кар’єрний ріст. Тоді вам слід зробити упор на якості і відповідальності завдань. Показавши свою наполегливість, заслуживши довіру — отримуйте те, що хотіли.

Друга, де кар’єрна драбина відсутній. Тоді варто звернути увагу на те, які люди вас оточують. Будь це клієнти або навіть колеги. Поспілкуйтеся з ними, можливо у них є цінна інформація для вас.

Тип роботи. Якщо це фізична праця і здоров’я не дозволяє терпіти цього, не слухайте нікого, змініть діяльність. Є різні види праці, не обов’язково навіть міняти сферу діяльності. Не зволікайте, адже здоров’я потім візьме набагато більше, ніж заробите на ньому.

Скільки разів ви обговорюєте начальство, колег, клієнтів? Скількох ненавидите? Скількох зневажаєте? Плітки — це прояв заздрості. Але це не клеймо. Дуже добре, що вона є. Якщо ви її заперечуєте — це брехня. Заздрість діє «за» або «проти» вас. Якщо вона заперечується — енергія йде на те, щоб знищити об’єкт заздрості. Але як тільки ви самі собі проговорює, що заздрите чого небудь, ваше несвідоме шукає відповідь, як добути або створити бажане. Ви отримуєте безцінний ресурс, який використовуєте в необхідних цілях.

Як зрозуміти, що вас тримає ненависна робота
«Свідома життя стає несвідомої, як тільки ми не розуміємо її, а як тільки ми розуміємо несвідому тенденцію, вона стає вже свідомої». Альфред Адлер

Ви розвиваєте роботу і навпаки. Тоді і буде успіх. Якщо через рік, ви «відточили» навик, і продовжите сидіти на тому ж місці, втішаючи свій нарцисизм, ви втрачаєте можливості для просування. Людина або розвивається, або деградує. Світ стрімко рухається вперед. Чи впевнені ви, що ваші навички і посаду будуть потрібні завтра?

Ось короткі пункти, про які варто замислитися, якщо у вас є сумнів про вашу роботу:

• Бажання раніше йти
• Гордість за свою роботу
• Мета
• «Емоційне вигорання»
• Зарплата
• Здоров’я
• Заздрість
• Самореалізація
• Кінцевий результат

Те, що змусило вас вийти із зони комфорту, і є ваш сенс. Той бажаний результат і надихне вас вставати вранці на роботу. Затриматися, а не піти раніше, пишатися собою, а не червоніти і надихатися тим хто ви, і що робите.

Межі встановлено людьми — люди їх і змінюють.

Раніше ми повідомляли Українцям достатньо 5 годин на день, щоб ефективно працювати

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

На Миколаївщині затримали юнака, який вбив свого 61 — річного знайомого ( ВІДЕО )

Dmitry

5 рівень пожежної небезпеки: Кінбурнська коса страждає від посухи ( ВІДЕО )

Undershmidtther

Чому не можна ставити сумку на підлогу: прикмети і забобони

Scooby

Що робити, якщо подавився і нікого немає поруч

Andrey

У Міносвіти назвали дати вступної кампанії 2020 року

Dmitry

Встановлено новий світовий рекорд швидкості передачі даних

Sasha

Учені назвали смачний перекус, Який продолжает життя

Dmitry

Лікарі розповіли, як швидко впоратися з головним болем

Megusta

Експерти назвали кімнатна рослина, яке допоможе при проблемах з потенцією

Alfonso

Залишити коментар