Периферія та обладнання

Як підключити флешку до телефону

Як підключити флешку до телефону
Як підключити флешку до телефону

Звичайно, її можна збільшити за допомогою звичайної карти пам’яті. Саме так і роблять багато користувачів. А що робити тим, чий телефон не споряджений роз’ємом для карти пам’яті. В такому випадку спритні користувачі можуть приєднати до свого телефону накопичувач. Зрозуміло, що ходити з нею не зручно, але іноді підключати для доступу до не дуже важливим файлом цілком можна. Більш того, флешки давно можуть мати обсяг 128 Гб. і навіть більше! Це дозволяє зберігати досить багато інформації на ній.

Як підключити флешку до телефону
Переносні пристрої з великим об’ємом


ЦIКАВI НОВИНИ:

Непоодинокі й випадки, коли потрібно переглянути інформацію на флешці, але підключити її до звичайного комп’ютера або ноутбука можливості немає. У таких випадках можна вважати підключення флешки до смартфону грамотним і простим рішенням.

Зміст


ГОРЯЧI НОВИНИ:

 • Як підключити накопичувач до телефону
  • Що таке OTG кабель, перехідник
  • Процес підключення флешки до мобільного пристрою
  • Як перевірити, чи працює ваш смартфон з OTG
 • підключення флешки до iphone
 • Інші вкрай корисні функції OTG
 • Хмарне сховище
  • Відео — Як підключити флешку до телефону

Як підключити накопичувач до телефону

Зрозуміло, що зробити це не так-то про то. Проблема, з якою стикаються користувачі при підключенні флешки, полягає в тому, що звичайний телефон не має потрібного USB роз’єму. Звичайні телефони мають тільки micro USB роз’єми. Чи не вийде підключити зовнішній накопичувач і за допомогою стандартних аксесуарів, якими комплектується смартфон. Для підключення нам знадобиться OTG кабель або перехідник. На жаль, таким пристроєм виробники дуже рідко комплектують свої пристрої.

Як підключити флешку до телефону
Підключаємо OTG кабель або перехідник до телефону

Що таке OTG кабель, перехідник

Суть цього нехитрого пристрою полягає в тому, що в micro USB роз’єм телефону вставляється кабель, зворотний кінець якого мають потрібний USB роз’єм для підключення накопичувача.

OTG кабелі бувають різні.

 • вони можуть бути у вигляді досить довгого кабелю, за допомогою якого ваша флешка буде на невеликій відстані від телефону.
  Як підключити флешку до телефону
  Подовжений OTG кабель
 • а бувають перехідники, які дозволяють жорстко зафіксувати флешку в роз’ємі.
  Як підключити флешку до телефону
  OTG перехідник для жорсткого фіксування з флешкою ​​

  Звичайно, всіх швидше хвилює вартість цього нехитрого пристрою. Вона досить низька і часто такі перехідники або кабелі коштують навіть дешевше, ніж звичайні USB. Пояснюється це, звичайно ж, простим пристроєм перехідника, а отже, його не високою собівартістю.

  Процес підключення флешки до мобільного пристрою

  1. Візьміть кабелі або перехідник і вставте його у відповідний роз’єм на вашому телефоні.
  2. До другого кінця підключіть флешку.
   Як підключити флешку до телефону
   Підключаємо флешку до телефону
  3. Після цього в диспетчері файлів телефону з’явиться розділ, що належить флешки, з файлами з цього розділу можна спокійно працювати.
  4. Важливо! Далеко не кожен смартфон підтримує можливістю підключення до нього флешки. Можливість роботи з OTG актуальна для смартфонів середнього і високого класу. При підключенні флешки до деяких смартфонам, ви просто нічого не побачите. Тому важливо перевірити, чи підтримує ваш смартфон OTG підключення.

   Як перевірити, чи працює ваш смартфон з OTG

   1. Потрібно зайти на сайт виробника вашого телефону, або на сайт магазину.
    Як підключити флешку до телефону
    Переходимо на сайт виробника телефону
   2. Вибираєте свій телевізор.
   3. Виберіть вкладку «Характеристики» вона також може називатися «Специфікації».
   4. Знайдіть там підтримку OTG, може називатися: usb хост.
    Як підключити флешку до телефону
    Знаходимо на сайті підтримку OTG

    Якщо не знайшли, то не впадайте у відчай, можна почитати огляд вашого телефону, можливо, там згаданий про підтримку OTG.

цікаво! За допомогою OTG кабелю і звичайного USB, можна заряджати один смартфон іншим. Якщо кабель поміняти стороною, то заряджатися почне інший телефон.

Підключення флешки до iphone

Всім відомо, що в популярних зараз iphone немає можливості вставити карту пам’яті або іншим чином збільшити місце. А іноді, особливо в поїздці, хочеться скачати на флешку або карту пам’яті фільмів і музики і насолоджуватися ними. Поспішаємо вас порадувати, до iphone також можна підключити флешку. Тільки для цього вам знадобляться спеціальний перехідник, одним з кінців якого буде Lightning, а інший — USB.

Як підключити флешку до телефону
Спеціальний перехідник для iphone

Інші вкрай корисні функції OTG

Крім флешки ви можете підключити до смартфону жорсткий диск або картрідер. Останній вкрай зручно використовувати, наприклад, для перегляду фотографій з фотоапарата. До речі, ваш телефон можна підключити до більшості сучасних фотоапаратів і керувати ним за допомогою спеціального додатку.

OTG кабель стане в нагоді і для підключення всім добре відомо периферії — мишки і клавіатури. За допомогою них набагато зручніше друкувати, а любителі ігор по достоїнству оцінять звичне управління в улюблених іграх.

Як підключити флешку до телефону
OTG для підключення різної периферії

Хмарне сховище

Якщо у вас не вистачає місця на телефоні — зовсім не обов’язково підключати до нього флешку. На допомогу в такому випадку можуть прийти хмарні сховища, які вміщують в себе десятки гігабайт даних абсолютно безкоштовно. Саме такого обсягу цілком може бути достатньо більшості користувачів. До переваг такого способу можна віднести, те, що до смартфонів не буде підключено ніяке обладнання, отже, воно не буде ніяк заважати, як у випадку з OTG.

Як підключити флешку до телефону
Хмарне сховище для телефону

Якщо ж вам потрібно тимчасово підключити зовнішній носій або подивитися кілька фільмів в поїзді — то сміливо купуйте OTG кабель або перехідник.

Відео — Як підключити флешку до телефону

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Як дізнатися скільки оперативної пам’яті на комп’ютері

Coolio

Як вибрати хороший монітор?

Axel

Як подивитися відеокарту на Віндовс 8

Elena

Як підключити мережевий диск

Alfonso

Комп’ютер не бачить веб камеру через USB, що робити?

Lamaxima

Як встановити принтер на Віндовс 10

Elena

Як підключити фотоапарат до комп’ютера

Megusta

Комп’ютер не бачить навушники

Elena

Як дізнатися потужність блоку живлення на комп’ютері

Tanya

Залишити коментар