новини

Стало відомо, що допоможе знизити « поганий холестерин »

Дослідники з’ясували, що ті, хто вживає по два яблука в день люди мають більш розслаблені кровоносні судини. Тим самим зменшується показник «поганого» холестерину.

Про це повідомляє журнал American Journal of Clinical Nutrition.

Відомо, що одне яблуко в день зміцнює здоров’я, але два ще краще, як показало дослідження. Вживання двох яблук в день може зменшити ризик людини зіткнутися з інфарктом та інсультом, як з’ясували експерти. Коли 40 учасників експерименту з трохи підвищеним рівнем холестерину вживали по два великих яблука щодня протягом 8 тижнів, тим самим вони змогли зменшити показник «поганого» холестерину майже на 4%.

Отже, яблуками можна знизити ризик інфаркту або інсульту, які викликаються тим, що скупчення холестерину закупорюють кровоносні судини і артерії. У двох великих яблуках міститься майже чверть добової рекомендованої дози харчових волокон, а також той різновид клітковини, яка підживлює бактерії в кишечнику, здатні зменшити показники холестерину. Дослідники також з’ясували, що у щодня отримували яблука людей відзначалися більш здорові і розслаблені кровоносні судини, і той же самий ефект можна побачити після вживання інших продуктів, що містять натуральні компоненти поліфеноли зразок червоного вина і чаю. Дане дослідження проводилося вченими з англійської Університету Рідінга на чолі з професором Джулі Лавгров (Julie Lovegrove).

«Ми вважаємо, що волокна і поліфеноли в яблуках дуже важливі, і ці фрукти популярні серед представників усіх вікових груп, що полегшує дотримання рекомендацій про щоденне вживання яблук, — говорить професор Лавгров. — Яблука найкраще використовувати в якості перекусів між основними прийомами їжі, які ідеально насичують і приносять дуже багато користі для нашого організму ».

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

В кінці травня три міжнародні авіакомпанії відновлять рейси з України

Murcia

Названий сік, який допомагає знижувати тиск

Sasha

У Мексиці, Китаї і Саудівської Аравії випав « Коронавірусние » град ( ВІДЕО )

Sasha

У Німеччині підірвали атомну електростанцію ( ВІДЕО )

Lamaxima

В Україні ввели держрегулювання цін

Dmitry

Названі найкорисніші для організму поєднання продуктів

Bobby

Інфекція Covid — 19 спровокувала появу загадкового синдрому

Elena

Коли пандемія коронавируса в Україні піде на спад

Axel

У Франції знайшли пацієнта, який заразився COVID — 19 за місяць до першого офіційного випадку

Tanya

Залишити коментар