новини

Названо найкорисніший сорт шоколаду

Сьогодні науково встановлено, який вид шоколаду є найбільш корисним для нашого організму.

Про це в соцмережі Facebook написала лікар-дієтолог Наталія Мальцева.

«Сьогодні видів і сортів цієї солодощі відомо безліч, але, безумовно, найкориснішим є гіркий шоколад. «Горьким» він називається через великий вміст какао — не менше 72%, а ще краще 82% », — сказала лікар.

« Перше, що можна відчути, коли ви з’їдаєте часточку-другу, — поліпшення настрою », — зазначила дієтолог, підкресливши, що високий вміст какао-бобів сприяє виробленню серотоніну, який і викликає прилив щастя.

Флавоноїди в складі гіркого шоколаду запобігають появі передчасних зморшок, а також знижують вірогідність виникнення раку шкіри . Крім того, вони зменшують шкоду від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, а поліфеноли покращують кровообіг і знижують тромбоутворення.

Дієтолог також зазначила, що у любителів цього сорту шоколаду лікарі відзначають низькі ризики виникнення цукрового діабету.

Теобромін, який входить до складу гіркого шоколаду, тримає в тонусі серцевий м’яз, тоді як натуральні антиоксиданти зміцнюють імунітет.

на відміну від інших видів шоколаду, гіркий має невисокий глікемічний індекс, і його вживання по ожітельним чином позначається на функціонуванні підшлункової залози.

Не менш важливе корисна властивість цього смачного продукту — зменшення больових відчуттів у жінок під час критичних днів.

Дієтолог також зазначила, що в разі переїдання шоколад може спровокувати появу серйозних проблем зі здоров’ям.

«Крім користі у будь-якого продукту є протипоказання. Шкода у випадку з гірким шоколадом (як і з іншими сортами) виникає за умови надмірного споживання. Щоб не завдати шкоди здоров’ю, потрібно з’їдати не більше 20- 25 г від плитки. Зазвичай це 2-3 шматочки. Хоча ми звикли з’їдати відразу весь шоколад. У випадку з молочними сортами це й не дивно — вони просто тануть у роті, і відразу хочеться взяти ще шматочок. Притому шкоду для зубів вони завдають чималої. Надмірне вживання шоколаду завдає сильної шкоди здоров’ю, і це не тільки цукровий діабет і зайва вага. Пам’ятайте про це », — сказала дієтолог.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Смерть багатьох українців в 2020 році прискорив коронавірус

Alfonso

Як вечерю впливає на якість нічного відпочинку

Elena

Стало відомо, кому не можна їсти капусту

Elena

Мед небезпечний для здоров’я: кому протипоказаний продукт

Megusta

Розвіяні популярні міфи про вірус папіломи людини

Alfonso

4 моменти, за Які НЕ Варто ображати на Чоловіка

Scooby

Деякі європейські країни відкривають навчальні заклади незважаючи на епідемію ( ВІДЕО )

Pasha

Вчені пов’язали куріння з порушеннями зору

Serega

У Пакистані пасажирський літак впав на житлові квартали ( ВІДЕО )

Andrey

Залишити коментар