новини

Скільки жінок незадоволені розміром своих грудей: цікаве дослідження

Всесвітнє опитування показує: більшість жінок хотят мати ідеальні груди. Це может НЕ только віклікаті розлад сприйняттів образу тела, но й ускладніті профілактику раку. Дізнайтесь, скільки ж представніць прекрасної половини людства незадоволені своим розміром грудей.

Міжнародна команда дослідніків опублікувала дані в Журналі Body Image. Результати дослідження Такі: в мире почти половина жінок (48%) Хотіли б мати більшій розмір бюсту; почти чверти (23%) віддалі б предпочтение менше розміру грудей; натомість Кожна третя жінка задоволена своими грудьми, пише maximum.fm

Для дослідження Було опітано понад 18 500 жінок у 40 странах. Середній вік стає 34 роки. У Німеччині опіталі почти чотіріста: 54% Хотіли б мати Великі груди, 20% — Зменшити їх, а 26% задоволені розміром.

«Щоб протістояті широко Поширення невдоволенню розміром грудей необхідні соціальні и Політичні ініціативи, Які« ставлять під сумнів патріархальні структури, Які пов’язують Цінність жінок з їх зовнішністю », — цітує дослідніків видання Focus.

Досліднікі стурбовані тим, что жінки, Які були незадоволені розміром грудей, вказано, что смороду менше відчувають Зміни в тканини молочной залоза.

Рак молочной залоза — найпошіреніш формою раку, яка вбиває жінок у всьому мире, а низька віжіваність пов’язана з низьких поінформованістю на тему раку молочной залоза, — говорити перший автор Вірус Свамі з Університету Англии Раскін у Великобритании.

Ідеї про ідеальний размере молочних залоза відрізняються від країни до країни. Жінки в Индии, Пакистані, Єгипті, Лівані та Великій Британії визначили ідеальні груди як найбільші в міжнародному порівнянні. В Японії, на Філіппінах, в Німеччині, Австрії та Малайзії грудей порівняно менше розміру вважаю Бажаном.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Запуск метро Києва: влада розкрила деталі

Elena

Міністерство соціальної політики визначило, хто з соціальних працівників отримає додаткові гроші ( ВІДЕО )

Lamaxima

Чому потрібно обов’язково їсти гарбуз

Coolio

Що робити, якщо подавився і нікого немає поруч

Andrey

Медик розповів, як нормалізувати тиск без таблеток і мікстур

Undershmidtther

День Києва 2020 відзначатимуть онлайн: список заходів

Maria

Дієтолог назвала корисний перекус перед сном

Undershmidtther

Стало відомо, від чого може розвинутися виразка шлунка

Megusta

Залишити коментар