новини

Вчені детально пояснили, чому чоловіки більш схильні до коронавірус

Вчені детально пояснили, чому чоловіки більш схильні до коронавірус
. Фото: Лікарня. Фото: pixabay.com
Чоловіки можуть частіше хворіти коронавірусів через більш високої концентрації в їх крові ангіотензинперетворюючого ферменту 2 (АПФ2), завдяки якому вірус проникає в клітину. Про це повідомило Європейське товариство кардіологів.

АПФ2 є рецептором на поверхні клітин. Він взаємодіє з коронавірусів і дозволяє йому проникати і інфікувати здорові клітини … У легких спостерігається висока концентрація АПФ2, тому вважається, що ці ферменти відіграють вирішальну роль в прогресуванні захворювань легенів, пов’язаних з COVID 19, пояснив керівник дослідження, професор кардіології в Університетському медичному центрі Гронінгена доктор Адріан Воорс.

Група вчених виміряла концентрації АПФ2 в зразках крові, взятих у більш ніж 3,5 тисячі пацієнтів з серцевою недостатністю з 11 європейських країн . З’ясувалося, що концентрація АПФ2 у чоловіків була вищою, ніж у жінок. Дослідження було розпочато до пандемії коронавируса і не включало пацієнтів з COVID 19. Однак коли результати інших робіт показали, що АПФ2 пов’язаний з попаданням нового коронавируса в клітини, Воорс і його команда помітили, що це перегукується з їх роботою.

Коли ми виявили, що один з найяскравіших биоиндикаторов, АПФ2, був набагато вище у чоловіків, ніж у жінок, я зрозумів, що це може пояснювати, чому серед чоловіків ймовірність смерті від COVID 19 вище, ніж серед жінок, заявила один з авторів дослідження доктор Ізай Сама.

АПФ2 є не те тілько в легких, але також в серці, нирках і тканинах, що вистилають кровоносні судини, особливо високий рівень спостерігається в тестикулах. Дослідники припускають, що останній фактор може частково пояснити більш високі концентрації АПФ2 у чоловіків і, отже, то, чому представники сильної статі більш уразливі до COVID 19.

Як повідомляв NEWSONE раніше, Коронавірусние хвороба COVID 19 підтвердили у 15 648 українців станом на 09:30 понеділка, 11 травня.

  • Головний санітарний лікар України і заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, коли уряд зможе зняти масковий режим.
  • Близько ста українців прибули в Україну евакуаційним рейсом м з німецького Дортмунда 5 травня.
  • Влада Києва в 2020 році не проводити масових заходів на день міста через поширення коронавируса і карантину.
  • Використання громадського транспорту буде обмежений і в цій сфері різких змін не буде до дня закінчення карантину 22 травня.
  • Заступник глави Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, коли в Україні запрацюють метрополітени.

Джерело: newsone.ua

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

В Ухані нова хвиля спалаху коронавируса ( ВІДЕО )

Tanya

Юний водій розбили Mustang GT через три дні после покупки

Marina

Число хворих COVID — 19 в Україні перевалила за 14000: динаміка поширення зберігається

Pasha

Чим корисний перець чилі

Coolio

Одужали майже 100 чоловік: Кличко розповів про статистику COVID — 19 в Києві

Maxim

Розпізнає букви: вчені створили штучне око

Alex

Названий новий симптом коронавируса: важливо вчасно помітити

Axel

Дістатися за пару хвилин: Маск побудував новий швидкісний тунель

Sasha

Степанов назвав ризикованими ослаблення карантину, які планує Кабмін

Axel

Залишити коментар