новини

Янченко і Волошин в » Великому вечорі » з Олександром Шелестом ( 04.05 )

Янченко і Волошин в
Великий вечір. Фото: newsone.ua

У програмі Великий вечір з Олександром Шелестом обговорили ослаблення карантину місцевою владою, позачергове засідання ВРУ, яке заплановане на 12 травня, прогноз Нацбанку, що рівень безробіття в другому кварталі 2020 року становитиме 12%, зниження прогнозу перекладів від заробітчан на 2.5 млрд доларів, повідомлення Держказначейства, що в квітні бюджет недоотримав 11.6% доходів, співпраця України і МВФ.

Народний депутат України, фракція Слуга народу Галина Янченко вважає, що потрібно перейти до пом’якшення карантину максі ально швидко.

В частині карантину я належу до ліберального крила і вважаю, що дуже важливо перейти до пом’якшення карантину максимально швидко. Особисто для мене важливо максимально швидке відкриття ринків, тому що це не тільки робочі місця продавців, а й фермерів, зазначила нардеп.

Народний депутат України, фракція Опозиційна платформа За життя Олег Волошин заявив, що ми ще довго будемо розбиратися, наскільки виправдана істерія з вірусом.

Ціна карантину непід’ємно висока. Економічні наслідки від збідніння громадян, від втрати належного догляду, лікування за собою, забезпечення сім’ї, все це має набагато більше негативний ефект, ніж від пандемії, яку ми роздули. Якщо ми подивимося на статистику смертей від ДТП, серцевих захворювань, онкозахворювань, то це не можна порівняти з тією кількістю людей, які померли від коронавируса не тільки в Україні, але і в світі. Я думаю, що ми ще довго будемо розбиратися, наскільки виправдана вся ця істерія з вірусом, резюмував нардеп.

На зв’язку зі студією — Галина Янченко, народний депутат України, фракція Слуга народу і Олег Волошин, народний депутат України , фракція Опозиційна платформа За життя.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

У Пуерто — Ріко батько зробив гойдалку для дочки на балконі 8 поверху ( ВІДЕО )

Serega

Ця солодкість захистить організм від ракових пухлин і очистить від токсинів

Alex

В Україні таксистам дозволили їздити по смузі громадського транспорту ( ВІДЕО )

Maria

Понад 400 нових випадків: з’явилася оновлена статистика COVID — 19 на 11 травня

Murcia

У Міносвіти назвали дати вступної кампанії 2020 року

Dmitry

Тисячі черепашок раптово з’явилися з-під піску на пляжі: унікальне відео

Serega

Медики розповілі, Які сорти меду не дуже Корисні

Scooby

Долина нарцисів на Закарпатті відновіла роботу

Alex

В Україні знизилася динаміка захворюваності COVID — 19: статистика МОЗ на 5 травня

Megusta

Залишити коментар