новини

Шмигаль розповів, коли почне працювати громадський транспорт у всіх містах

Шмигаль розповів, коли почне працювати громадський транспорт у всіх містах
Тролейбус. Фото: pixabay.com
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що відновити роботу метрополітенів в Україні дозволять на передостанньому етапі карантину, а ось що стосується маршруток рішення буде приймає місцева влада. Про це він розповів в прямому ефірі Українського радіо.

Метрополітен перевозить щодня понад 2 мільйони осіб в трьох містах України. Для Києва, Харкова, для таких міст, де більше мільйона населення це величезний ризик того, якщо один хворий в метро, ​​дуже швидко буде відбуватися передача. Тому відкриття метрополітену передбачається в два етапи. На третьому етапі ослаблення карантинних заходів метро запрацює для окремих категорій громадян і буде їздити за певних обмеженнях. На четвертому етапі, це практично вже етап завершення епідемії в Україні, розрахований і офіційно підтверджений, що міський метрополітен буде працювати в звичайному режимі, сказав Шмигаль.

Етапи виходу з карантину, опубліковані урядом 24 квітня. На третьому етапі планується відкрити спецперевезення в метро, ​​на четвертому відкрити для всіх.

П’ятий етап це фактичне завершення карантину. Ми зробили кілька зон і кілька етапів: є червоні зони, помаранчеві, жовті, зелена зона це коли епідемія закінчилася. Це вже такий п’ятий етап виходу з карантину, коли завершаться абсолютно всі обмеження. Отже, метро це передостанній етап завершення карантинних заходів в зв’язку з високою ймовірністю, навантаженням, таким фактором, як можливість зараження в метро, ​​швидкого поширення епідемії в великих містах, зазначив глава уряду.

Він також повідомив, що міжміське повідомлення поки не відновлять, роботу міського наземного транспорту регулюватиме влада.

Ми не бачимо можливості відкрити міжміський транспорт. Міський транспорт буде ходити і далі в тих режимах, в яких ходив. Уже мери будуть приймати рішення про збільшення кількості транспорту, про зміну його графіку роботи і, найголовніше, про адаптивному режимі, сказав прем’єр-міністр.

Як повідомляв NEWSONE раніше, міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав ризикованими ослаблення карантину, які пропонує Кабмін.

  • Глава МОЗ Максим Степанов заявив про плани підвищити зарплати всім лікарям, і навіть тим, які не працюють з пацієнтами з коронавірусів.
  • Головний санлікар Віктор Ляшко заявив, що кількість померлих від коронавируса досягне 140 тисяч до кінця року, якщо повністю скасувати карантин в Україні без введення профілактичних заходів.
  • Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні немає сертифікованого виробництва, яке може виготовляти костюми біологічного захисту для боротьби з коронавірусів .
  • Коронаві усную хвороба COVID 19 діагностували у 366 українців за 4 травня. Загальна кількість заражених в країні зросла до 12697.
  • Уряд вирішив продовжити карантинні обмеження по всій Україні до 22 травня.

Джерело: newsone.ua

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Наскільки коронавірус знизу шкідливі Викиди від транспорту

Pasha

Трамп звинуватив Китай і ВООЗ в поширенні COVID — 19

Megusta

ЦІ продукти не слід залішаті в холодильнику на завтра

Undershmidtther

Перша ракетка світу розповів, як хворів коронавірусів

Serega

Коронавірус в Україні: останні дані про заражених

Bobby

Коронавірус напав на ФК » Фіорентина «

Tanya

Як сфера культури переживає карантин ( ВІДЕО )

Murcia

Facebook представив сервіс для создания магазинів у своих СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Serega

В Одесі чоловік вбив рідного брата через квартиру ( ВІДЕО )

Undershmidtther

Залишити коментар