новини

» Аргумент » ( 05.05 )

Аргумент. Фото: newsone.ua

В студії політичного ток-шоу Аргумент з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили продовження карантину до 22 травня 2020 року, початок роботи продовольчих ринків, пом’якшення карантину з 11 травня, протести медиків проти медреформи, наслідки карантину для української економіки, тарифи на електроенергію, заяву Зеленського, що потрібно поліпшення медреформи, фінансування медустанов, зростання безробіття в Україні, урядову програму підтримки бізнесу.

Економіст Ігор Уманський заявив, що на сьогодні питання общес венного транспорту є ключовим.

Питання громадського транспорту — це питання комунікації, тому що якось потрібно дістатися до робочих місць. Дійсно, питання громадського транспорту на сьогодні є ключовим. Вирішення цього питання так само буде ключовим, в тому числі і з точки зору поширення коронавируса. Вийти з цієї ситуації можливо введенням вимог щодо кількості людей на вагон метро і наявність засобів захисту.

Економічний експерт Скаршевський Віктор заявив, що влада позбавила доходу понад 2 млн осіб — такий тотальний карантин був не потрібен.

Я думаю, що цей тотальний карантин не потрібен був. За два місяці в Україні померло близько 100 тис осіб, а від коронавируса близько 300 осіб. А уряд позбавив доходу понад 2 млн осіб, ввівши цей тотальний карантин. Це несумірна цифра, підкреслив експерт.

За словами економічного експерта Охріменко Олександра, гасло ми ввели карантин — у нас менше захворіло — це обман.

Я розумію, що влада хоче залякувати людей. Але не можна ж постійно людей лякати, люди самі розуміють, що залякування не спрацьовує. На сьогодні гасло ми ввели карантин — у нас менше захворіло — це обман. Я впевнений, що це розуміє і президент, і прем’єр-міністр, але вони не знають, як врятувати своє реноме. Вони зробили дурість, а тепер не знають, як з неї вийти, щоб врятувати обличчя, резюмував експерт.

Гості студії — Уманський Ігор, економіст, Скаршевський Віктор, економічний експерт, Охрименко Олександр, економічний експерт, президент Українського аналітичного центру.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Медики назвали найкорисніші для здоров’я спеції

Bobby

Друга хвиля коронавируса співпаде з піком небезпечного захворювання — ВООЗ

Scooby

Як поліпшити сон: названі три простих способів

Coolio

Посол України в Німеччині заявив, що в ФРН тестують ліки від коронавируса вітчизняного виробництва

Lamaxima

Вихід з карантину: які області не знімуть заборони

Lamaxima

На Закарпатті під час демонтажних робіт старого кінотеатру загинув робітник ( ВІДЕО )

Andrey

Які продукти слід Їсти тім, хто віддає предпочтение м’ясу

Andrey

Трьох жінок задавили на смерть в натовпі на Шрі — Ланці ( ВІДЕО )

Axel

Віктор Медведчук і Оксана Марченко передали чергову партію допомоги в село Ворочово, де зафіксовано спалах коронавируса

Alfonso

Залишити коментар