новини

» Чорний лебідь » ( 05.05 )

Чорний лебідь. Фото: newsone.ua

В інтелект-шоу Чорний лебідь з політологом Вадимом Карасьовим та Інгою Мезеря обговорили питання: в тренді чи нові обличчя, кредитну програму уряду для бізнесу, вплив карантину на українську економіку.

Політичний експерт Михайло Чаплига зазначив, що після закінчення карантину малий бізнес не зможе працювати в звичному режимі.

в малому і середньому бізнесі зараз відбувається те, що багато хто зараз на карантині і очікують, що вони повернуться з 15 травня і все буде, як раніше. Чи не буде, тому що повернутися буде нікуди, робочих місць вже немає, зазначив експерт.

Народний депутат України, фракція Слуга народу Підласий Роксолана зазначила, що владі потрібно звернути увагу на малий і середній бізнес для розвитку економіки.

Я, і мої колеги, розуміємо, що основою будь-якого економіки є середній, малий бізнес і конкуренція. Природно якщо влада хоче досягти результатів, то їй необхідно звертати увагу на цей бізнес.

Екс-віце-прем’єр-міністр України і академік НАН України Семиноженко Володимир вважає, що великі підприємства після виходу з карантину постраждають більше, ніж малий бізнес.

Дуже важливо, як пожвавиться малий і середній бізнес після виходу з карантину. Але актуальним було питання до, під час і після виходу з карантину, а як буде себе почувати великий стратегічний бізнес? Чи не бізнес олігархів, а галузь, пов’язана з космічною і військовою технікою, з літаками, біотехнологіями.

Екс-міністр економіки України Суслов Віктор заявив, що бажання центральної влади диктувати всім однакові умови йде проти інтересів країни.

Я вважаю, що сьогодні дуже показовим буде справа мера Черкас. Адже МВС заявило, що проти мера Черкас відкрили кримінальну справу за його рішення про ослаблення карантину. Якщо центральна влада буде так працювати з мерами, то авторитет центральної влади різко впаде. Я розумію бажання центральної влади утвердитися і продемонструвати, що вона влада, диктуючи всім однакові умови, але це йде проти інтересів країни, резюмував Суслов.

Гості студії — Семиноженко Володимир, віце-прем’єр-міністр України 1999,2001 -2002,2010 рр., академік НАН України, Чаплига Михайло, політичний експерт, Катеринчук Микола, нардеп IV, V, VI, VII скликань, Підласий Роксолана, народний депутат України, фракція Слуга народу, Решмеділова Олександра, політичний експерт, кандидат філософських наук , Суслов Віктор, міністр економіки Країни 1997-1998 рр.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Зеленський заявив, що повна відміна карантину буде мати шокуючі наслідки

Axel

5 ознака того, что Ваші Тренування недостатньо ефектівні

Pasha

Експерти назвали кімнатна рослина, яке допоможе при проблемах з потенцією

Alfonso

Медик розповіла, як впоратися з підвищеним апетитом вечорами

Elena

Руйнує зуби: медики заявили про шкоду популярної каші

Maria

Собака за борги: Мін’юст виставив на продаж вихованців боржників

Dmitry

В Україні фіксують зниження числа заражених COVID — 19

Sasha

Це хобі Робить людей щасливими во время карантину

Maria

У Дніпрі робітники знайшли на дачній ділянці останки воїна ( ВІДЕО )

Maxim

Залишити коментар