новини

У Міносвіти назвали дати вступної кампанії 2020 року

У Міносвіти назвали дати вступної кампанії 2020 року
Студенти. Фото: sputniknews.kz
Міністерство освіти і науки перенесло дату початку вступної кампанії у 2020 році. Про це повідомили в прес-службі відомства в п’ятницю, 8 травня.

В Міністерстві уточнили, що перенесення всіх дат щодо вступної кампанії на серпень пов’язаний з урахуванням прогнозів щодо розвитку епідемічної ситуації.

так, для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів почнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, які складатимуть вступні іспити в закладі вищого освіти. Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитися з 1 по 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет буде відбуватися не пізніше 27 серпня, а подача абітурієнтами документів для зарахування до вечора 31 серпня, повідомили в МОН.

Крім цього заявки на бюджетні місця зможуть подати ті абітурієнти, у яких один з батьків був поліцейським і вважається загиблим або зниклим безвісти особою під час виконання ним службових обов’язків. При цьому за підсумками ЗНО право на вступ на бюджет мають іноземці та особи без громадянства.

Як повідомляв NEWSONE раніше, Міністерство освіти України продумало два сценарії проведення зовнішнього незалежного оцінювання в цьому році.

  • Карантин в Україні продовжили до 24 квітня 2020 року, в зв’язку з цим також продовжиться загальнонаціональний карантин для школярів і студентів.
  • Вступна кампанія і зовнішнє незалежне оцінювання будуть перенесені з- за продовження загальнонаціонального карантину в Україні.
  • Виконуюча обов’язки міністра освіти Любомира Мандзій заявила, що у зв’язку з продовженням карантину терміни вступної кампанії і дата проведення зовнішнього незалежного оцінювання будуть змінені.
  • Міністерство освіти і науки поки не пл Аніра продовжувати навчальний рік для школярів і студентів. Іспити та заліки вищі навчальні заклади проведуть дистанційно.

Джерело: newsone.ua

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Експерт розповіла, як домашні тварини могут лікуваті людей

Murcia

Як куріння впливає на сон людини

Pasha

Мережа потішили вправи на прес вуличного кота ( ВІДЕО )

Murcia

Річка Десна, яку вважають великою, продовжує міліти ( ВІДЕО )

Pasha

Вадим Карасьов в » Великому вечорі » з Віталієм Диким ( 04.05 )

Axel

В Одесі наклав на себе руки студент вищих медичних навчальних закладів

Sasha

У Німеччині почали безкоштовно роздавати пиво, щоб воно не пропало

Bobby

Котик « зробив Селфі » на тлі двох ротвейлерів і підірвав Мережа ( ФОТО )

Megusta

Ось чому Варто віпіваті горнятко чорного чаю Щодня

Maria

Залишити коментар