Периферія та обладнання

Як підключити Блютуз колонку до ноутбука

Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
Як підключити Блютуз колонку до ноутбука

Зміст


ЦIКАВI НОВИНИ:

 • Як підключити до ноутбука
 • Як встановити на Windows 10
 • проблеми з виведенням звуку
 • Підключення на Windows 7

 • ГОРЯЧI НОВИНИ:

 • Корисні поради
 • Чому ноутбук не бачить комп’ютер
  • Відео — Як підключити Блютуз колонку до ноутбука

Як підключити до ноутбука

Примітка! В даному процесі немає нічого складного. В першу чергу варто звернути увагу на свою клавіатуру, а саме клавішу «F9». Вона допоможе швидко і безперешкодно вирішити проблему.

Якщо на ній немає намальованого значка «Блютус»

Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
, а бездротовий зв’язок не включається, можна скористатися іншим методом. Він довший, але від цього не менш ефективний:

 1. Для початку знадобиться зайти в командний рядок. Користувачеві потрібно натиснути одночасно клавіші «Win» і «R». Виникне вікно «Виконати», в рядку «Відкрити» потрібно прописати «devmgmt.msc».
  Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
  В вікні «Виконати», в рядку «Відкрити» прописуємо «devmgmt.msc»
 2. Для відкриття можна вибрати і інший спосіб. Користувачеві досить натиснути на меню «Пуск» правою кнопкою миші, потім клікнути на «Мій комп’ютер», зайти у вкладку «Властивості» і з лівого боку відшукати «Диспетчер пристроїв».
  Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
  Натискаємо «Диспетчер пристроїв»
 3. З’явиться розділ з різними пристроями, в списку необхідно відшукати «Зв’язок Bluetooth». Клікнувши мишкою, з’явиться ще один пункт під назвою «Bluetooth USB Module».
  Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
  Вибираємо пункт «Bluetooth USB Module»
 4. Відкриються властивості з наявними 4 вкладками. Користувач повинен мати розділ «Загальні», де є інформація про розміщення, стан і тип пристрою. Після вікна «Стан» є кнопка «Включити», яку і потрібно натиснути.
  Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
  Натискаємо кнопку «Включити»
 5. Якщо все зроблено вірно, то в системному треї внизу екрану з’явиться значок блютус. На нього варто натиснути правою кнопкою миші, у випадаючому списку вибрати «Додати пристрій». Система знайде потрібні пристрої, які використовує користувач.
  Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
  В системному треї внизу екрану з’явиться значок блютус

  У кожного користувача ім’я колонки буде відрізнятися. Знайшовши в списку потрібну, необхідно двічі клікнути на неї, тим самим переводячи в активний режим.

  Як встановити на Windows 10

  Якщо у користувача варто ОС Віндовс 10, то підключення варто робити за іншою схемою. Потрібно дотримуватися такого алгоритму:

  1. Правою кнопки миші клікнути на меню «Пуск», із списку вибрати розділ «Параметри». Даний блок містить 9 тематичних розділів, але в даному випадку знадобиться вкладка «Пристрої», яка відповідає за Блютус, принтери, миша та інші пристрої.
   Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
   Переходимо в «CurrentControlSet» — «Services» — «storahci»
  2. З лівого боку потрібно відшукати вкладку «Bluetooth і інші пристрої», потім першою в списку знайти рядок «Додавання Bluetooth» і натиснути на додавання у вигляді знака «плюс».
   Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
   Натискаємо на додавання у вигляді знака «плюс»
  3. Тепер потрібно попрацювати з самої бездротової колонкою. На ній має бути значок Блютус, на яку варто натиснути. Користувач повинен переконатися, що вона постійно блимає, в іншому випадку система не виявить пристрій. Можна кілька разів включити і вимкнути колонку.
   Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
   Натискаємо на значок Блютус
  4. Тепер варто повернутися на вкладку «Пристрої», у вікні «Додати пристрій» вибрати «Bluetooth». Система почне шукати всі пристрої, які є поблизу. Якщо все зроблено правильно, то у вікні з’явиться та колонка, яку потрібно підключити. У кожного користувача вона буде називатися по-різному.
   Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
   Система шукає пристрої, які є поблизу
  5. Система видасть повідомлення, що пристрій повністю готове до використання.
   Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
   Вікно з повідомленням, що пристрій повністю готове до використання

   Проблеми з виведенням звуку

   Якщо пристрій успішно додано, а звуку і раніше немає або ж є якісь -то труднощі з його висновком, то дану неполадку можна швидко вирішити:

   1. В правому нижньому кутку відшукати значок звуку і натиснути правою кнопкою миші. У списку з’явиться пункт «Відкрити параметри звуку», на що і потрібно натиснути. В даній вкладці є функція «Виберіть пристрій виводу», де буде потрібно вибрати свою колонку. Тут же можна відрегулювати і звук.
    Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
    Натискаємо пункт «Відкрити параметри звуку» і вибираємо «Виберіть пристрій виводу»
   2. Нещодавно вийшло оновлення Віндовс 10, де розробники надали користувачам можливість виведення звуку на різні джерела виведення. Щоб цим скористатися, потрібно виконати ті ж дії, що і в попередньому пункті, тільки вибрати вкладку «Параметри пристроїв і гучності». Тут можна налаштувати висновок звуку на свій розсуд.
    Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
    Вибираємо вкладку «Параметри пристроїв і гучності»

    Підключення на Windows 7

    Щоб підключити колонку на даній операційній системі, досить виконати ряд простих дій:

    1. Включити свою колонку. Для цього потрібно або натиснути на кнопку CHARGE, або на значок Блютус. Щоб пристрій почало активно блимати, потрібно потримати в такому стані 3-5 секунд.
     Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
     Включаємо свою колонку
    2. В системному треї є значок блютус, на який користувачеві буде потрібно натиснути, після чого клікнути на «Додати пристрій».
     Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
     Кількома на «Додати пристрій»
    3. Система видасть вікно «Додавання пристрою», де будуть відображені абсолютно всі пристрої, які на даний момент готові до підключення. У цьому списку буде потрібно відшукати назву свого пристрій і клікнути мишкою на «Далі».
     Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
     Вибираємо назву свого пристрій і натискаємо мишкою на «Далі»

     На цьому етап підключення закінчений. Система зробить все сама за користувача, після чого сповістить про успішно виконаних діях.

     Корисні поради

     Цей пристрій буде харчуватися за рахунок батареї, в результаті чого може швидко відключитися. Якщо користувач хоче користуватися колонкою довгий час, то йому варто придбати кабель з 3,5 мм штекером. Однак не завжди варто вдаватися до покупки. Зазвичай він йде в комплекті з самими колонками.

Рада! Також важливо знати, що якщо відбувається найперше підключення колонок до ПК, то вони повинні знаходитися мінімум поруч, відстань більше 1 м вже не підходить. Про відстані прийому можна прочитати в технічній інструкції, яка йде разом з колонками.

Як підключити Блютуз колонку до ноутбука
Кабель з 3,5 мм штекером

Чому ноутбук не бачить комп’ютер

Таке трапляється вкрай рідко, і пов’язана дана проблема зі слабкою роботою ПК. Цілком можливо, що користувачеві варто замінити найстаріші складові свого комп’ютера, після чого він зможе користуватися сучасними пристроями з комфортом і без будь-яких проблем.

Також при включенні дуже важливо дивитися, щоб лампочка біля значка блютус постійно горіла і була активною. Не варто забувати і про мінімальну відстань між пристроями.

Якщо комп’ютер давно не оновлювався, то справа може бути в застарілих драйвери. Завантажити найактуальніші версії можна на офіційних сайтах.

Відео — Як підключити Блютуз колонку до ноутбука

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

Заміна батарейки на материнській платі комп’ютера

Scooby

Як протестувати відеокарту на несправність

Alex

Як дізнатися потужність блоку живлення на комп’ютері

Tanya

Як вивести звук з комп’ютера на телевізор через HDMI

Serega

Xiaomi Mi 8 SE — огляд: характеристики і ціна

Coolio

Як розблокувати клавіатуру на комп’ютері

Maxim

Як на комп’ютері відкрити флешку

Dmitry

Комп’ютер не бачить навушники

Elena

Збій запиту дескриптора пристрою ( код 43 ) в Windows 10 і 8

Sasha

Залишити коментар