Безпека

Менеджери паролів ( порівняльний огляд )

Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
Чи легко запам’ятати дані для всіх потрібних веб-ресурсів? Мати один пароль для всіх або записувати його на папері — небезпечно. Постійно придумувати нові — складно. На допомогу приходять програмні сховища, здатні запам’ятовувати логіни і паролі від безлічі сайтів і додатків — так звані менеджери паролів.

Вбудовані систему управління обліковими записами має кожен поважаючий себе веб-браузер. Також існують сторонні рішення — платні і безкоштовні. Останні більше підходять для тих, хто користується різними браузерами і додатками або не довіряє вбудованим системам.

Зміст:

 • 1 Кращі менеджери паролів на 2018 рік
 • 2 Kaspersky Password Manager
 • 3 LastPass
 • 4 Roboform
 • 5 Enpass
 • 6 Keeper
 • 7 Розширення для браузерів Опера, Гугл Хром, Яндекс, Firefox
 • 8 Вбудовані менеджери паролів в браузерах
  • 8.1 Opera
  • 8.2 Google Chrome
  • 8.3 Firefox
  • 8.4 яндекс.браузер
 • 9 Висновок


ЦIКАВI НОВИНИ:

Кращі менеджери паролів на 2018 рік

Для зберігання паролів використовують веб-сервіси, доп олненія до браузерів і самостійні програми. Кордон між ними провести непросто, оскільки (як ми побачимо на першому ж прикладі) найбільш просунуті розробки існують у всіх трьох варіантах.

Менеджери паролів бувають платними (pro або premium), безкоштовними (free), а також фріміум (з безкоштовними базовими функціями і платними розширеними). Більшості домашніх користувачів вистачає безкоштовних продуктів, але якщо вам потрібні особливі можливості, наприклад, посилений захист або збільшений розмір сховища, доведеться трохи заплатити.

Kaspersky Password Manager

Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
Хто розбирається в безпеки краще, ніж творці одного з найвідоміших антивірусів? Kaspersky Password Manager пропонує всі мислимі ступеня захисту. Ця програма інтегрується в багато браузери, має власний генератор випадкових поєднань символів, відстежує спроби фішингу та роботу шпигунських програм-кілоггерів.


ГОРЯЧI НОВИНИ:

Програма існує в переносний версії, що дозволяє запускати її з флешки на різних комп’ютерах. Можна імпортувати в KPG записи з інших подібних сервісів. Зрозуміло, є російськомовний інтерфейс.

Вартість сервісу — 450 рублів на рік.

Головний недолік: програма не працює з браузерами Mozilla Firefox 3.x (64 bit), Opera, Vivaldi і деякими іншими.

LastPass
Менеджери паролів ( порівняльний огляд )

LastPass — один з найпопулярніших сервісів для роботи з паролями. Користувачам комп’ютера найпростіше встановити розширення в браузер. на мобільних пристроях LastPass реалізований як окремий додаток.

Інтерфейс всіх розширень і додатків LastPass перекладений російською. Безкоштовний варіант сервісу дозволяє працювати з єдиною обліковим записом на одному пристрої. Для синхронізації даних на декількох девайсах необхідна преміум-підписка LastPass, яка обійдеться приблизно в 2 в місяць. Сімейний аккаунт коштує вдвічі дорожче, але підтримує шість облікових записів.

Roboform

Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
Цей сервіс заповнення форм знайомий багатьом користувачам ще з минулого століття (без перебільшення). Його головна перевага — в здатності заповнювати форми не тільки в веб-браузерах, але і в будь-яких Windows-додатках. Інтерфейс перекладено на російську мову.

В Roboform є власний генератор паролів, реалізована підтримка хмарної синхронізації різних пристроїв (включаючи мобільні), а також всіх браузерів. Цим він перевершує навіть сервіс від Kaspersky Lab.

Безкоштовна версія Roboform працює для одного користувача на одному комп’ютері. Для синхронізації на різних пристроях необхідно купити підписку за ціною від 810 рублів на рік. Дорожчі варіанти дозволяють синхронізувати одночасно кілька облікових записів, наприклад, для співробітників компанії. Нарешті, ви можете купити підписку бізнес-класу для великого колективу приблизно за 1500 рублів в рік на кожен аккаунт. Така підписка надає ще й сервіс адміністрування.

Enpass
Менеджери паролів ( порівняльний огляд )

Enpass — цікавий платний сервіс для тих, хто в першу чергу піклується про безпеку. Додаток доступний як для мобільних платформ, так і для робочого столу. У ньому можна зберігати дані сайтів, номери банківських карт, особисті нотатки тощо.

База Enpass в зашифрованому вигляді може зберігатися на сторонньому хмарному сервісі (OneDrive, Диск Google, Dropbox і т.д.) або на самому пристрої. Для доступу до неї на мобільному девайсі можна використовувати сканер відбитків пальців.

Хоча сервіс Enpass платний, розробники пропонують обійтися разовим платежем в 690 рублів за мобільну версію (це дешевше, ніж річна підписка на Roboform). Досить купити версію для однієї з платформ, і ви зможете встановити додаток на інші пристрої безкоштовно.

Keeper

Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
Ще один сервіс, про безпеку якого можна не турбуватися. Keeper доступний в повному розмаїтті форм — як окрема програма для настільних ОС, як мобільний додаток і як браузерні розширення. Цікаво те, що його творці досі підтримують застарілі платформи, на зразок Windows Phone або BlackBerry OS.

Сервіс відрізняється неймовірним різноманітністю функцій. Тут і зберігання паролів для доступу на сайти, і особиста папка для документів, і генератор складних паролів. Є двухфакторная аутентифікація для доступу до захищених ресурсів, автоматичне заповнення форм на сайтах і збереження історії (на випадок, якщо ви зміните або видаліть записаний пароль).

Окремо варто відзначити вбудовану в Keeper біометричну аутентифікацію. І на комп’ютерах, і на мобільних пристроях він підтримує дактилоскопічної сканування, впізнання по обличчю або по райдужній оболонці ока.

Вартість передплати на Keeper становить 30 в рік для індивідуального користувача і 60 — для сімейного аккаунта з 5 користувачами. Безкоштовна демо-версія дозволяє зберігати необмежену кількість записів, правда, лише локально.

Ми не стали розглядати популярні сервіси Dashlane, LogMeOnce і деякі інші, оскільки вони не пропонують російського інтерфейсу додатку або сервісу.

розширення для браузерів Опера, Гугл Хром, Яндекс, Firefox

Хоча розглянуті вище менеджери паролів пропонують в тому числі і розширення для браузерів, існують веб-сервіси тільки у вигляді останніх. Вони мають обмежену функціональність, але користувачам, які зберігають паролі тільки від мережевих акаунтів, їх можливостей цілком достатньо.

Вбудовані менеджери паролів в браузерах

Як ми вже згадували, будь-який пристойний браузер в 2018 році має власний менеджер паролів. Якщо у вас немає особливих потреб в посиленої безпеки, то можна і не шукати інші рішення.

Основна частина їх роботи відбувається прямо при вході на сайти. Спливаючий запит цікавиться, чи зберегти дані для входу в обліковий запис, змінити чи пароль (якщо ви ввели не той, що зазвичай), зберегти чи для якогось сайту кілька облікових записів. Розглянемо, як скористатися цією функцією в різних популярних браузерах на Windows 10.

Opera

 1. Зайдіть в налаштування браузера (натиснувши лівою або правою кнопкою миші на букву O в лівому верхньому кутку і вибравши Налаштування, або натисніть Alt-P)
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 2. Виберіть розділ «Безпека», а в ньому — «Управління паролями».
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 3. Відкрийте цей розділ і виберіть рядок потрібного сайту.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 4. Введіть дані для авторизації Windows. Якщо ви хочете за один раз подивитися кілька різних записів, досить підтвердити вхід один раз.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 5. Щоб приховати символи, просто вийдіть з Настройок.

Google Chrome

Як подивитися паролі в Google Chrome (якщо ви користуєтеся вбудованим менеджером, без додаткових розширень):

 1. Зайдіть в меню «Налаштування». Для цього натисніть на кнопку-сендвіч в правому верхньому кутку і виберіть відповідний пункт.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 2. Прокрутіть до самого низу і натисніть «Додаткові».
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 3. Відкрийте розділ «Додаткові» і перегорніть до рядка «Паролі та форми». Натисніть «Налаштування паролів».
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 4. Виберіть сайт, записи для якого хочете подивитися.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 5. Щоб отримати доступ до перегляду, введіть дані локального входу в Windows або в канал Microsoft, який використовується на вашому комп’ютері.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )

Firefox

Як подивитися паролі в Firefox?

 1. Відкрийте меню браузера кнопкою в правому верхньому кутку і виберіть « налаштування ».
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 2. У лівій частині сторінки налаштувань виберіть вкладку «Конфіденційність та безпека». У підрозділі «Форми і паролі» (він знаходиться вгорі розділу) виберіть пункт «Збережені логіни».
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 3. Натисніть на «Збережені логіни». У списку, знайдіть потрібні вам сайти.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 4. Натисніть кнопку «Показати паролі» в правому нижньому кутку вікна.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 5. Насолоджуйтесь результатом.

яндекс.браузер

Як подивитися паролі в яндекс.браузер:

 1. Наберіть в адресному рядку browser: // passwords, або увійдіть в Установки, а потім відповідну вкладку.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 2. Двічі клацніть лівою кнопкою миші на сайті, інформацію про який ви хочете отримати.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )
 3. Натисніть на піктограму з оком в рядку з паролем, щоб він став видимим.
  Менеджери паролів ( порівняльний огляд )

Протягом всього процесу кнопка «Зберегти» повинна залишатися неактивною. Якщо вона підсвічується жовтим, значить, ви випадково змінили рядок в даних. Натисніть «Скасувати» і почніть спочатку (якщо тільки це не входило у ваші плани).

Висновок

За великим рахунком основній масі користувачів підійдуть і вбудовані засоби в популярних браузерах. Найбільш просунутий менеджер представлений в продукті від Яндекса, однак і інші розробники пропонують цілком задовільні рішення.

Менеджери паролів у вигляді додатків часто пропонують синхронізацію між різними пристроями, захист файлів від несанкціонованого доступу, збереження конфіденційних заміток, роботу з банківськими картами. Окрема приємна можливість — систематизація паролів по папках з внутрішньою ієрархією.

Платити за менеджер паролів чи ні? Більшість програм цього класу — платні. Однак за свої гроші (досить скромні) ви отримуєте гарантії конфіденційності. Якщо інформація вам дорога, рекомендуємо підстрахуватися і приблизно за 100-150 рублів на місяць забезпечити собі спокій.

Клацніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!

Читайте також

7 простих і зручних способів скачати відео з Інстаграм

Andrey

Зміна теми оформлення ВКонтакте на комп’ютері і телефоні

Alex

Як зберегти ліцензію Касперського при перевстановлення Windows

Scooby

Як видалити Нортон повністю

Pasha

Як виправити помилку « Цей сайт не може забезпечити безпечне з’єднання »

Scooby

Як поставити пароль на ноутбук: 2 простих способи

Maxim

Як видалити троян

Bobby

Як отримати стікери в ВК безкоштовно і легально

Tanya

Як завантажити відео з TikTok з водяним знаком та без нього

Undershmidtther

Залишити коментар