Альбоми
Третій табір "Переможців" more_vert
Третій табір "Переможців" close

"Табір переможців" - благодійний табір у Пущі-Водиці для дітей з усієї України, що побороли онкозахворювання. Організатори: ВБФ "Запорука" та "Дитячі Наукові Студії МАН. Тема табору: "створення 3Д-принтеру". Також проводились заняття з малювання, флористики, філософії, 3Д-моделювання, програмування, комп'ютерної графіки, робототехніки та наукових експериментів. Дата проведення: 15-25 серпня 2016 року.

Табір в Пущі-Водиці 2016more_vert
Табір в Пущі-Водиці 2016close

Тема: створення технологічних стартапів. Діти працювали в командах над чотирма проектами. 1-ий проект: "Smart pot"- Вам більше не потрібно буде хвилюватись за квіти, що залишаються без догляду протягом вашої відпустки! 2-ий проект: "Sensor hub" - пристрій, який містить різноманітні сенсори та синхронізується із телефоном та обробляє накопичені дані. 3-ій проект: "Smart hi-tech piano" - новий спосіб створення музики. За допомогою цього приладу ви можете зіграти без жодного дотику. 4-ий проект: "Manipulator" - роботизована супертехнічна рука-маніпулятор, яка контролюється за допомогою програми Skratch4Аrduino. Дата проведення: 1-10 липня 2016 року.

Міський табір 2016more_vert
Міський табір 2016close

Тема: розумне місто. Діти вивчали технології розумного міста в різних сферах життєдіяльності. Проводились заняття з програмування, робототехніки, 3д-моделювання та 3д-друку, комп'ютерної графіки, малювання, пілатесу і танців. Протягом табору ми створили макет розумного міста. Дата проведення: 6 -30 червня 2016 року.